Wpis z mikrobloga

Jestem samotnym mężczyzną i naprawdę współczuję tym wszystkim biednym ukrainkom w polsce, muszą naprawdę być przygnębione i samotne skoro tak dużo widać ich na #tinder
#ukraina

Jako prawdziwy patriota i przyjaciel ukrainy postaram się je pocieszyć by ulżyć im w cierpieniu bo widzę jak bardzo martwi ich dobrostan ich własnego kraju.

Życzcie mi powodzenia i tutaj zachęcam innych polaków do wspierania ukraińskich niewiast.
  • 50
@mateo_olsztyn: No wiesz, społeczność wykopu jest tak przyjemna, że czas mija niepostrzeżenie. Ale widzę że o mnie dbasz więc chętnie posłucham się twojej rady.

A może i ty kolego chciałbyś pomóc ukraińskim kobietom? Może urządzimy imprezę integracyjną by im poprawić nastrój?
Koledzy życzcie mi powodzenia w pocieszaniu koleżanki ukrainki uoyany czy jakoś tak, niestety narazie nie znam ukraińskiego i mam problem z zapamiętywaniem imion.

Na szczęście dużo ukrainek mówi po angielsku więc może w trakcie integracji pouczą mnie ich języka.
@Subtelny_Prostak: No tutaj jestem rozczarowany polakami, że nie potrafią rozróżnić ukraińskiego od rosyjskiego. Myślę, że powinniśmy nauczyć się ich języka bo wspomóc integracje i właśnie umieć rozpoznać. Jak wiemy tylko w rosji jest problem z HIV, na ukranie go nie ma. Tam ludzie używają prezerwatyw a nie jak zwierzęta z rosji.
@Subtelny_Prostak: Jak byłem korwinistą to jeszcze konfederacja nie istniała, teraz jestem centrowy, apolityczny, no poza miłościa do pisu i jarosła który jak widać dba o nasz kraj. Oczywiście zagłosuje na niego w przyszłych wyborach.

Sam jestem powoli bezpaństwowcem, coraz więcej po ang gadam a coraz mniej w języku ojczystym, ale wolałbym nie opuszczać kraju, jednak patrząc na ludzi w moim wieku i też moje poglądy to mamy kolejną cichą falę emigracji.
@Subtelny_Prostak: Tak czy inaczej żyje mi się tu świetnie. Fajnie że koszty najmu poszły o 1000-1500 zł miesięcznie w górę. Fajnie, że pomidor malinowy jeden kosztował mnie 6 zł. To powoduje, że człowiek się wszystkim bardziej cieszy.

I jestem naprawdę miło zaskoczony, że polacy tak dbają o obcą nację kosztem innych rodaków bo jak wiemy w polsce naprawdę dobrze się żyje.

Ja niestety, tak jak inni w moim wieku bez dzieci