Wpis z mikrobloga

Jest na androida jakaś prosta apka typu To Do List, ale tak, żeby przypiąć listę zadań do paska powiadomień? W sensie ściągam z góry pasek i mam tam listę na dany dzień typu:
- 20:00 Sprzątanie kociej kuwety
- 20:30 Spacer z chomikiem
- itd.
Szukam i nie mogę znaleźć nic prostego.
#android #telefony #aplikacje
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majeranek: Microsoft to do ma opcję ustawienia takiego, że dopóki nie wejdziesz w dane wydarzenie to nie będziesz mógł go usunąć z powiadomienia

Inna rzecz, jaką przychodzi mi do głowy to dodać sobie nowy ekran na pulpicie, na który wrzucisz widget z kalendarza, który przedstawia plan na cały obecny dzień. Wiem, że pytałeś o co innego, ale w Twoim pytaniu musisz zrobić jeden gest, żeby ściągnąć powiadomienia a w moim też
@RiccardoGolodupiec: Niby tak, ale korzystam z kalendarza w inny sposob i nie chce tam dokładać nic, po drugie powiadomienia by mi przeszkadzały.

@sayda: o to przetestuję, może to jest opcja, no właśnie zależy mi na tym żeby w miarę możliwości bylo to na pasku powiadomień.
@majeranek: mam nadzieję, że zadziała to tak, jak byś chciał :) jest tylko taka kwestia, że powiadomienia można ustawić tylko raz dla danego todo, więc zakładam, że musiałbyś zawsze sobie dawać powiadomienia na np 8 rano a w tytule przypomnienia wpisywać sobie o której to coś masz zrobić, żeby uzyskać taki harmonogram :)