Wpis z mikrobloga

@PoteznyJupter: Zadzwoń na ginekologię do położnej i spytaj o typ materaca i model. I kup sobbie właśnie taki który posłuży Ci wiele lat nie odkształcając się. A nie jakieś gówno z juska
  • Odpowiedz
@PoteznyJupter: Wszystko zalezy od tego ile chcesz wydac. Na mirko jest @Milano ktory doradza przy wyborze materaca. Moim zdaniem to materace, ktore posluza 10 lat zaczynaja sie od 3-4tys (za 160x200).

Jak chcesz sprezynowy to upewnij sie, ze przerwy miedzy deskami w stelazu twojego lozka sa mniejsze nie maja wiecej jak 3-4cm, inaczej nie bedzie spelnial swojej funkcji.

Btw caly biznes materacowy w Polsce to porzadny scam i tak czy inaczej
  • Odpowiedz
@PoteznyJupter: materac do 2,4k to górna granica niższej półki cenowej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za tyle to raczej polecałbym sprężynowy, ale przejedź się do BRW, albo Jysk i wypróbuj różne, może akurat lepiej będzie ci się leżeć na piance.
  • Odpowiedz
@KollA @PoteznyJupter: Nie ma czegoś takiego, że jeden rodzaj materaca jest gorszy lub lepszy od innego. Wszystko zależy od konstrukcji materaca, jakich użyto sprężyn, jakich pianek, jakiej gęstości i jakiej jakości. I przede wszystkich materac dobierasz do swojej wagi i swoich osobistych preferencji. I sugeruję zakup materaca markowego w sklepie z materacami, bo te sprzedawane w sieciówkach meblowych zwykle są niższej jakości, np. bazują na zwykłych piankach poliuretanowych, albo na piankach
  • Odpowiedz
@Milano
Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, jaki materac cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ten od ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by
  • Odpowiedz
@PoteznyJupter: Ja mam kieszeniowy kupiony jakieś 15 lat temu, cena wtedy była poniżej 500zł i nic nie wyskakuje, ani nie czuć żadnych nierówności, a jestem bardzo czuły i ważę 100kg.
  • Odpowiedz
@KollA: to masz farta albo ja niefarta, bo mi sprężyny na boku materca wyskoczyły po pół roku może (siedziałem na łóżku tak, że mi stopy wystawały lekko za obrys i chyba nacisk był tam większy na końcu i sprężyny szybko wyskoczyły. Ale bez jaj,od tego jest łóżko, żeby na nim siedzieć) ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapłaciłem za to około 800 zł, wiec tera chce dać około 2,4
  • Odpowiedz