Wpis z mikrobloga

@ol_Io: ach, bo zagraża nam zgniły zachód i jak oddamy 10 czołgów to nie będziemy mogli się bronić przed czechami i francją, które już na nas dybają, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ol_Io: Również tak to widzę. Wszyscy pierdzą z zachwytu że tyle czołgów, że najlepsze itp. W tym wszystkim zapomina się, że osobowe i organizacyjne struktury wojskowe (jak i wszystkie xD) od 8 lat są niszczone przez naszych gównianych midasów. Sytuacja przypomina mi mema z tym psem morawieckim i dużym samolotem: dużo czołgów, czego jeszcze chcecie?

Zresztą to typowa pisia strategia - każdy problem należy rozwiązywać poprzez zasypanie pieniędzmi (w tym wypadku
blindmarten - @ol_Io: Również tak to widzę. Wszyscy pierdzą z zachwytu że tyle czołgó...

źródło: comment_1673604884NZmby94fouBn4M3MMDFLCt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
W tym wszystkim zapomina się, że osobowe i organizacyjne struktury wojskowe (jak i wszystkie xD) od 8 lat są niszczone przez naszych gównianych midasów. Sytuacja przypomina mi mema z tym psem morawieckim i dużym samolotem: dużo czołgów, czego jeszcze chcecie?


@blindmarten: teraz to i tak już pozamiatane, połowy czołgów nie ma, tworzą nową dywizję jeszcze( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blindmarten: jak tylko Maciora dostał ministerstwo to wywalił najlepszych i doświadczonych prawdziwą wojną, zaczął jakieś cuda robić z rotowaniem brygad pancernych po całej Polsce etc
  • Odpowiedz
@ol_Io: Nie siedzę jakoś bardzo w tematach wojskowych (tyle co u Zychowicza usłyszę) ale wiem, że od początku obecnego panowania pisu za wojsko i służby wziął się sam antoni. To nic dobrego wróżyć nie mogło.

Zresztą patrząc jak wygląda policja (ostatnio mają dobrą passę), sądy, polityka podatkowa, polityka zagraniczna, polityka gospodarcza to byłbym mocno zdziwiony gdyby wojsko wyglądało inaczej xD
  • Odpowiedz
@ol_Io: Poczytaj sobie ekspertów - każdy ocenia że PIS rozwija armie, ktora PO zwijało. I pryzmat misiewicza nic nie zmenia, bo to Macierewicz postawil WOT.
  • Odpowiedz
WOT to wielka pomyłka. W czasie wojny robisz mobilizację i masz to samo.


@ol_Io: myślałem że nic głupszego nie przeczytam, ale czego się spodziewać po ekspercie z wykopu xD
  • Odpowiedz
  • 8
@ol_Io Te decyzję nie mają nic wspólnego z PiS. USA zezwala to Polska robi.
PiS to śmigłowców nie potrafi od 7 lat kupić jakie Macierewicz zatopił to o czym my tu mówimy.
  • Odpowiedz
@ol_Io: Wszyscy mówisz?

Generałowie: Skrzypczak, Pacek, Różański i Koziej, chwalą pomysł powołania WOT


Znowu złapany na kłamstwie.

A teraz dawaj tych Twoich "wszystkich".
  • Odpowiedz
WOT to wielka pomyłka. W czasie wojny robisz mobilizację i masz to samo.


@ol_Io: Nie masz tego samego. Zapominasz o szkoleniu, którzy ci żołnierze już przeszli, zgraniu w pododdziałach. Do tego WOT w ostatnich latach odciąża inne służby przy kryzysach epidemicznych czy uchodźczych (zarówno na granicy białoruskiej jak i przy ludziach z Ukrainy). A to wszystko za zaledwie kilka procent budżetu MON.
  • Odpowiedz