Wpis z mikrobloga

Czy będąc debilem z matmy i fizyki można skończyć zaoczne studia informatyczne? Motywacja i korepetycje by się znalazły, ale nie wiem czy to przerośnie huopa (ʘʘ) a jeśli nie to co polecacie huopowi, by robił w biurze a nie januszexie.
#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: oczywiście, że można. Ale ja bym zadał sobie najpierw pytanie czy mi się to w ogóle podoba/ciekawi mnie. Nie wyobrażam sobie robić przez X lat coś co dla mnie jest nudne, czym się wtedy januszex od biura różni ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Pytam dlatego, bo sam miałem taką sytuację, że w szkole z matmy miałem tróje i nie ogarniałem zbyt wiele. Do czasu aż sobie wziąłem porządne zbiory i przerobiłem wszystkie zadania od początku, od samych podstaw. Nagle się okazało, że da się w dwa miechy nadrobić to wszystko i dalej na studiach leciałem na piątkach, po prostu miałem gdzies braki w podstawach. Zbiory zadań do matury Andrzeja Kiełbasy polecam.

Ogólnie trochę
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: No pisałem - Andrzej Kiełbasa, zbiory zadań do matury. Ma na poziom podstawowy i rozszerzony, polecam przerobić rozszerzenie, choćby ten pierwszy tom bez geometrii i będziesz miał z górki. Wszystkie zadania są tam z odpowiedziami a spora część też opisem rozwiązania.

Oglądając się nie nauczysz, musisz przerobić te wszystkie zadanka niestety.
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer mature rozszerzoną zdawałem tylko z angielskiego, a z matmy podstawowej miałem może jakieś 56%. Więc koksem nie jestem i udało mi się dostać na dzienne na PO i je zdać. Trochę będziesz musiał się pouczyć ale da radę.
  • Odpowiedz