Wpis z mikrobloga

@Nestoreish: jakby mu przed wojną nie pomogli zbudować armii, we wrześniu pokonać Polski a potem nie pompowali mu surowców do ostatniej chwili toby nie musieli go pokonywać a na pewno nie u siebie i u nas ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nestoreish: no właśnie nie jebią mnie ruskie gwałty, mordy i grabieże na terenie III RP i z tego powodu wspieram ukraine, która poza wołyniem nigdy nam większych szkód nie zrobiła. Pozwolenie na wygraną rosji to pierwszy gwóźdź do trumny naszego państwa.
  • Odpowiedz
gwalty, mordy i grabieże


@Nestoreish: No i właśnie w tym sęk. Wołyń to przeszłość, której praktycznie nikt nie pochwala i nikt nie zamierza powtarzać. Gwałty, mordy i grabieże armia rosyjska jak popełniała tak popełnia a Rosja notorycznie, co kilka lat, dokonuje agresji na inne kraje
  • Odpowiedz
@Kqr80: żadne, bo nie mozna mierzyć wszystkich jedną miarą. Spędziłem mnóstwo czasu wśród Ukraińców ktorzy są ciepli, pomocni i sympatyczni. Znam też takich którzy wprost hołdują Banderze i nie darzą Polaków estymą dlatego nie można oceniac całego przekroju społeczeństwa bo nie jest ono jednolite. Tak samo zresztą jak wszędzie indziej. Popieram Ukrainę w tym konflikcie i życzę Rosji by jak najszybciej spadła z rowerka, co nie oznacza że mam być bezkrytyczny
  • Odpowiedz
@Nestoreish: Te, kołek. Najpierw to te #!$%@? z czerwoną gwiazdą Hitlera do władzy doprowadziły. Pomagały mu zająć Austrię, Czechosłowację i razem z nim zaatakowały Polskę. Bez ZSRR i Stalina nie byłoby Hitlera i drugiej wojny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blah1blah2: Ale co ma piernik do wiatraka? Poczytaj sobie o powstaniach kozackich, lizodupstwie w kierunku zaborców, wszelkich walkach o miedzę oraz konsekwencjach jakie z tego przyszły dla Rzeczypospolitej.
  • Odpowiedz