Wpis z mikrobloga

@nadmuchane_jaja Jak dla mnie wersja UK jest o wiele ciekawsza.
@Plp_: Właśnie o to chodzi.

Amerykańska wersja jest trochę taka sielankowa, niby rozgrywa się tam w tle jakiś dramat, ale gównie chodzi tam o śmieszne żarty, a ten cringe jest taki lekki w odbiorze i jest to naprawdę świetna komedia jak chcesz się pośmiać. Wersja UK natomiast to całkiem inny serial. To jest po prostu festiwal cringu, ale nie takiego jaki
  • Odpowiedz
@Plp_: po prostu wielu ludzi tak jak woli zjesc mdłe gowno tak samo woli wersje amerykanska, podobnie z osobami ktore nie lubia monthy pythona czy podniecaja sie gra aktorska w House zapominajac skad pochodzi odtworca glownej roli. Juz nie mowiac o tym, ze nikt by nie ujrzal wersji jankesow gdyby angielski orginal nie postwal.
  • Odpowiedz
po prostu wielu ludzi tak jak woli zjesc mdłe gowno tak samo woli wersje amerykanska, podobnie z osobami ktore nie lubia monthy pythona czy podniecaja sie gra aktorska w House zapominajac skad pochodzi odtworca glownej roli. Juz nie mowiac o tym, ze nikt by nie ujrzal wersji jankesow gdyby angielski orginal nie postwal.


@krzywy_kanister: ja tam lubię samego Rickiego Gervaisa, widziałem wszystkie jego seriale od Dereka, Statystów na Afterlife kończąc. Monty
  • Odpowiedz