Wpis z mikrobloga

@elozapiekanka: nie przyjmuj mojej i innych opinii jako jakiś neofityzm, ale na prawdę lepiej wyjdziesz na tym jeśli zamiast chińskiego ekspresu kupisz chociażby dobrą kawiarkę (nawet i za mniej niz 200 zl), bo to co zaparzysz będzie o wiele bliższe espresso niż będzie w stanie wykrzesać kolba za 300 zł
kup jakąś mało używaną kolbę delonghi. ja właśnie od takiego zakupu wyszłam, pijąc wcześniej kawę rozpuszczalną i już podstawowy ekspres dał mi ogromną zmianę na plus. jak się wkręcisz, to potem będziesz chciała kupić lepszy ekspres :)

kawiarka? no nie wiem, u mnie zaraz poszła w kąt - za dużo zabawy z przygotowywaniem, kawa wychodzi bardzo mocna (do latte się nada, ale z mniejszą ilością mleka to ciężko było mi ją przełknąć),
@rudka: kawa z kawiarki za mocna? Do normalnego cappuccino jest używane jeszcze mocniejsze espresso. Można po prostu zainwestować w inną kawę co nie przytłacza gorzkością. I w sumie no ja właśnie polecam kawiarkę bo właśnie jest mocne i nadaje się do mieszania z mlekiem