Wpis z mikrobloga

Pamiętam se jak mnie psychoterapeutka zapytała czemu ją wybrałem.
To powiedziałem szczerze, że po zdjęciu, że była na 3 miejscu, ale tam do tych 1 i 2 się nie odezwałem.
Zrobiła minę jakby zawiedzioną, jakby ją to dotknęło, że nie jest pierwsza.

A przecież być 3 najsympatyczniejszą psychoterapeutką pośród 100 to jest komplement przecież. Zwłaszcza, że ona była zwyczajna, nie była jakaś ładna specjalnie.
#przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
@KorwinizacjaPrzelyku: nie, #!$%@?ło ją to, że mówię, że kobiet nie słucham co gadają xD tylko chłopów.
Ale dowiedziałem się ciekawych rzeczy, że np. 1 wrazenie robie takie, ze jestem zimny, zdecydowany, taki chłop co mówi, że ma być tak i tak. A myslalem cale zycie jest na odwrot, ze jestem cieple kluchy.
  • Odpowiedz
@KorwinizacjaPrzelyku: no i mówiła, że chłop inteligentny se.
Ale pieprzyła głupoty też, że np. mam zaburzenia kompulsywne, bo co 3 godz. zjadam zbilansowany posiłek (po to żżeby robić masę na siłce, a jak jest się takim ektomorfikiem jak ja to nie ma innej rady przecież)
  • Odpowiedz
@Dactilionus_Maximus_Epicus_Pindolus: tez porazka byla u mie se.
polecił mi psychiatre z ich osrodka i mówiłem jej, żeby dała takie leki zeby nie bylo interakcji z abx. Kazała mi wziąć 1/4 tabletki SSRI, a ja pomyslalem, ze nie bede się #!$%@?ł i łyknąłem od razu całą.
JA #!$%@? jaki to był koszmar, cały weekend zdychałem, piekło.
Sprawdziłem na necie: no są interakcje z abx, moze powodowac zaburzenia rytmu serca.
#!$%@? polazłem do
  • Odpowiedz