Wpis z mikrobloga

Ruszyłem z filmowym Quizem i zapraszam was do udziału.
Z tej okazji małe #rozdajo gdzie do zdobycia 60 zł na Netflix!

Organizuje w Trójmieście warsztaty filmowe "No To KLAPS" w lutym tego roku.
Jak ktoś jest zajarany filmem, to warto sprawdzić. To 6 dni zajebistej filmowej zajawki, gdzie robimy razem etiudę na zawodowym sprzęcie.
Tu macie info: Strona Warsztatów

Przyjmujemy zapisy do 31 stycznia i wymyśliłem sobie, że na 20 dni przed zakończeniem zapisów, odpalimy taką zabawę na Insta gdzie sprawdzimy nieco filmową wiedzę. A więc mamy taki "No To Quiz", który polega na tym, że codziennie na naszym profilu publikujemy 3 pytania z branży filmowej. Kto w te 20 dni zbierze więcej punktów dostaje nasze fanty i doładowanie na Netflix.

Jestem tu, bo się napociłem wymyślając te 60 pytań i chciałbym zaprosić was do zabawy, żeby nie poszły na marne.
Jedyne co trzeba zrobić to odwiedzić profil Insta naszych warsztatów: NO TO KLAPS INSTA no i brać czynny udział. A pytania raczej z tych bardziej wymagających. W zdjęciu poniżej jedno z nich.

A że w życiu nie ma nic za darmo, a doładowań kupiłem kilka to jedno z nich zostawię wam tutaj.
To 60 zł na Netflix do wylosowania wśród plusujących. Zieloni dupa cicho.
Polecam od siebie i Quiz i Warsztaty, mamy jeszcze wolne miejsca.
Pozdro!
#konkurs #film troche #chwalesie #pytanie
Pobierz Mayonezdk - Ruszyłem z filmowym Quizem i zapraszam was do udziału.
Z tej okazji małe...
źródło: comment_1673551263gj6aayEAA8YmdmutCNWSsd.jpg
  • 8
@getresh: Odpowiedź to "Łączyć!" a komendę wypowiada dźwiękowiec. Leci to tak mniej więcej:
- Cisza na planie! (kierownik planu)
- Kamera (drugi reżyser / kierownik planu)
- Poszła (asystent kamery / autor zdjęć)
- Łączyć (dźwiękowiec)
- Set (ostrzyciel)
- Akcja (drugi reżyser / kierownik planu) albo czasem jak jest narwany na robotę jak ja, to krzyczy reżyser :)