Wpis z mikrobloga

@comamtuwpisac: ogólnie na łuku powinno ruszać się z podwyższeniem obrotów (z dodaniem gazu) - tak jest w rozporządzeniu i znam nawet kogoś, kto przez to nie zdał. Takiego sobie egzaminatora wylosował nieszczęśnik. :) Nie rozumiem dlaczego chcesz jechać z wciśniętym do końca sprzęgłem? Sprzęgłem najlepiej sobie regulować prędkość, jak ktoś napisał wyżej, jechać na półsprzęgle, no i w ostatniej fazie zahamować. dlaczego takie pytania zadajesz na mirko, a nie swojemu instruktorowi?
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: dziś już się nie nauczysz jeździć. skoro Cię dopuszczono do egzaminu państwowego to musiałeś zdać wewnętrzny/wykazać się umiejętnościami. nie kombinuj bo przekombinujesz. wypij sobie jedno (!) piwo, weź gorącą kąpiel i idź spać. wołaj jutro jak poszło ale liczę, że dobrze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: trochę gazu zawsze daj , delikatnie bo na samym luku przy zakręcie wytracasz trochę prędkości, a jak poczujesz że za szybko się poruszasz to noga z gazu.
Swoją drogą wyjezdziles 30 godzin i powinieneś już czuć ten pojazd xD
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: tbh ja na łuku dawałem gaz bo #!$%@?łem opcję by mi zgasł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wciskając sprzęgło rozłączasz napęd, ergo, samochód jedzie ale już bez mocy z silnika więc jak się zatrzyma to już nie ruszy do momentu aż puścisz.
  • Odpowiedz