Wpis z mikrobloga

Na ch... się lampisz anon. Nigdy nie widziałeś otyłego świńskiego blondyna z polacką mordą 3/10 i sprawą o alimenty, przed którym rozkłada nogi przyszłość muzyki pop tego kraju o figurze i twarzy anioła? Sam nie wiem, jak ja ją zagadałem, bo wg wiedzy z wykopu ta laska powinna mnie wyśmiać, zanim jeszcze otworzyłem mordę. Haha jak wy eksperci od związków na to mówicie, redpill, blackpill, dickpill? Tak, lubimy sobie z Roksanką zarzucić jakieś pigułki, żeby potem było ostro. Moje 14,5 cm też jej chyba wystarcza, bo nie słyszałem reklamacji. No nic, fajnie się z tobą rozmawia, ale nie wiesz, co ta mała wariatka jest w stanie zrobić, kiedy przynoszę jej misia bez okazji hehe. Będę leciał, powodzenia tam w rozkminianiu idealnych proporcji szczęki, twarzoczaszki, perfekcyjnej linii zakoli i innych niezwykle ważnych cech wyglądu, żeby móc potrzymać za rękę chociaż zwykłą lochę 5/10.

#przegryw #blackpill #p0lka #roksanawegiel #bekazprzegrywow
Pobierz papierowy_mistrz - Na ch... się lampisz anon. Nigdy nie widziałeś otyłego świńskiego ...
źródło: comment_1673533055vm86Rf9My8i2NPgXgbOjWq.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@papierowy_mistrz:

Hehe anon jaki wzrost, jakie pieniądze, jakie pochodzenie?

Co prawda ja mam 187cm, 4 firmy w młodym wieku i pochodzę z bogatej rodziny z dużymi koneksjami w branży w której jest moja wybranka, ale to raczej nie miało większego znaczenia liczy się charakter, hehe.