Wpis z mikrobloga

Ale jesteście dziwni wykopki. Wolski to jedyny człowiek z czołówki YT, który w zeszłym roku (w rozmowie z Zychem) wyraził się pozytywnie o poborze kobiet do wojska, reszta udała że w ogóle nie ma tematu.

A dlatego jesteście dziwni, że sami podobno walczycie o równość praw kobiet i mężczyzn. Także może nie oczekujcie od wszystkich znanych zakładających tu konto jakiejś nieskazitelności bo to jest chore
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: A ty co niby robisz? Bierzesz udział w tych bezsensownych zjawiskach społecznych. Po co?

Czy Wolski się myli. No myli się. I co z tego. Masz jakieś lepsze źródła tego typu w Polsce?

I o jakim spamie piszesz. Chyba o swoim. Temat Wolskiego jest merytoryczny. To ty z kolegami tutaj pod nim spam tonami uskuteczniasz.

@Sowiet_Kusy: @abyssos666: @Luzaczek: Macie lepsze źródła w Polsce?

@knur3000: A czemu
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: A ty co niby robisz? Bierzesz udział w tych bezsensownych zjawiskach społecznych. Po co?


@Dragonan: Bo zostałem wywołany po moim żarcie.

Czy Wolski się myli. No myli się. I co z tego. Masz jakieś lepsze źródła tego typu w Polsce?


Nie jest problemem to, że Wolski się myli. Każdy może się mylić. Problemem jest to, że on kolportuje fejki bez źródeł, i często również kreuje jakieś własne. No to
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: No, rzeczywiście, zostałeś wywołany po swoim żarcie. I ten żart wraz z twoją odpowiedzią wpisuje się w spam, który uprawiasz z kolegami w tym wątku.

często również kreuje jakieś własne. No to jest patologia, #!$%@?, dziennikarstwa.

To się nazywa publicystyka lub robi za analityka, który się myli.

Ale więcej nie będę pisał, bo się więcej spamu robi.
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: Jeżeli Wolski np. na początku lata twierdził, że Ukraina na jesieni dostanie Migi lub F16, wyrażał opinie na podstawie swojej wiedzy i oceny sytuacji, to jest to publicystyka.

A co do błędnych informacji o aktualnych wydarzeniach. Ok to dziennikarstwo. Ale że fejkami to nazywasz. No myli się. Masz lepsze źródła w Polsce, które się nie mylą? I nie generują fejków?
  • Odpowiedz
@Dragonan: Nazywam to fejkami, bo chłop nie podaje źródeł. To nie jest opinia, to jest kreowanie fejków.

Dobre media powołują się na źródła - "Jak podaje administracja prezydenta #!$%@?, podejmuje się XYZ". To jest konkretne info. Wiadomo kto, co i jak. Czasami również kiedy.

Konkretnym info nie jest "Ptaszki ćwierkają, że Ukraińcy dostaną samoloty, a piloci już są szkoleni." - to jest plotka z #!$%@?. To jest fejk. Nie wiadomo kto,
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz:

Konkretnym info nie jest "Ptaszki ćwierkają, że Ukraińcy dostaną samoloty, a piloci już są szkoleni." - to jest plotka z #!$%@?. To jest fejk. Nie wiadomo kto, nie wiadomo jak.


Girkina też się tak czepiasz? A może Konrada Muzyki czy Cielmy że w każdym twicie nie dają źródeł. A może BBC i
CNN że pod każdym artykułem nie ma równie długiej listy źródeł. A może płk Płatka albo Ministra Obrony
  • Odpowiedz
@Dragonan: A #!$%@? mnie to obchodzi. Wątek dotyczy Wolskiego. Chłop tworzy i kolportuje fejki. Kropka.

Zmiana tematu jest chyba najbardziej kretyńskim błędem logiczno-językowym, spotykanym w dyskusjach.

"Szukaj prawdy w faktach." - Mao Zedong.

  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: To skoro nie można porównywać to jak Ty oceniłeś że to co robi Wolski to coś złego? Do oceny trzeba porównania z czymś.
Sam zresztą napisałeś:

Dobre media powołują się na źródła

Podałem wiele przykładów nie tylko mediów, które zdają się nie powoływać się na źródła. Jeżeli tak, to proszę o podanie tych cudownych mediów, które powołują się na źródła. Bo jak widać po tym co wymieniłem, to ja znam
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: To skoro nie można porównywać to jak Ty oceniłeś że to co robi Wolski to coś złego? Do oceny trzeba porównania z czymś.


@Dragonan: Nie muszę Wolskiego z nikim porównywać, żeby stwierdzić, że kolportuje fejki.

Wystarczy wziąć jakiś film Wolskiego i skonfrontować go z faktami. Tyle. Nie muszę go porównywać do BBC. Nie zmieniaj tematu.
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: A więc tak sobie po prostu wybrałeś Wolskiego, aby go krytykować. I nie ważne jest to czy jest czy nie jest najlepszym na świecie medium co do relacjonowania sytuacji na Ukrainie. Po prostu twierdzisz że jest fatalny. A może jest jednak najlepszy na świecie w tym co robi?

Powiedzmy, że ja teraz tak twierdzę. Udowodnij mi że się mylę. Twierdzę, że Wolski nigdy się nie myli, a tym bardziej nie
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: A więc tak sobie po prostu wybrałeś Wolskiego, aby go krytykować. I nie ważne jest to czy jest czy nie jest najlepszym na świecie medium co do relacjonowania sytuacji na Ukrainie. Po prostu twierdzisz że jest fatalny. A może jest jednak najlepszy na świecie w tym co robi?


@Dragonan: Nie, mam to w dupie.

Po prostu nitka dotyczy Wolskiego, jest pod postem Wolskiego. Gdyby to była nikta pod oficjalnym
  • Odpowiedz