Wpis z mikrobloga

każdy normalny człowiek w świetle tego co się teraz dzieje w pisdzie ma Wołyń


@Wraczek: To dlaczego Ukraińcy dalej uznają zbrodniarzy za bohaterów i nie mają ich "w pisdzie" tylko zakładają ich kolory idąc w bój i ginąc? 2022 nie był przypadkiem radosnym rokiem UPA w części Ukrainy? Nikt tego nie ma "w pisdzie". To chyba po prostu życzeniowe myślenie, aby potomkowie ofiar zapomnieli o swoich mordercach, a potomkowie morderców ich
To dlaczego Ukraińcy dalej uznają zbrodniarzy za bohaterów i nie mają ich "w pisdzie" tylko zakładają ich kolory idąc w bój i ginąc? 2022 nie był przypadkiem radosnym rokiem UPA w części Ukrainy? Nikt tego nie ma "w pisdzie"


@frutson: w punkt
a kogo bandera zabił, weź przypomnij? Jakoś troglodyci z jawnie faszystowskimi symbolami na obchodach Powstania Warszawskiego czy marszu niepodległości ci nie przeszkadzają, bo nie widziałem żadnego twojego komentarza w tym temacie


@zdjeciegipsu: a kogo hitler zabił, weź przypomnij, a kogo zabili ci "jawnie faszystowskimi symbolami na obchodach Powstania Warszawskiego czy marszu niepodległości", weź przypomnij. I oczywiście że mi przeszkadzają, szczególnie środowisko pseudokibicowskie które wyciera sobie mordę patryjotyzmem.

A Bandera nienawidził Polaków
moze opowiesz nam cos o sobie? musisz miec mega smutne zycie i w sumie mnie to ciekawi


@yuck: Proszę bardzo, jestem młodym inżynierem budownictwa z KRK pracuje w zawodzie a po pracy mam wiele zainteresowań m.in. historia i dlatego o historii piszę. A ty musisz mieć bardzo smutne życie że grzebiesz rok wstecz w moich postach, może opowiesz coś o sobie
@alfaiomega1: O, widze wykopki przeszły już z etapu - hurr durr na ukrainie nie ma nazistów!! W Polsce i Rosji też są naziści - patrzcie jako dowód zdjęcie z 2007 roku, do tego, że „a nas to nie rusza bo naziolki walczą za swój kraj i za nas!” XD
W ogóle to dziwni ci ukraińcy. Co oni się odnoszą do jakichś wydarzeń sprzed stu lat? Przecież to już było dawno, trzeba
Dla nas bohaterem jest Piłsudski, który zrobił zamach stanu i wychodował sanację. Był też faktycznym czy symbolicznym ojcem polskiej państwowości, bo taką mamy perspektywę. #!$%@? się do Ukraińców o banderę w takich przypadkach to gruba przesada. Poza tym Ukraina nie walczy z Polską tylko z rosją. Jak mam wybierać między Ukraińcem a rosjaninem to po stokroć wybieram ukraińca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alfaiomega1: no a wiele osób w polsce jawnie wspiera i popiera PiS. Ludzi którzy przyczyni się do zniszczenia gospodarki kraju, zniszczyli demografię i przez nich zginęło dodatkowe z 200 tys osób a jakoś nic nikt zbytnio nie mówi mimo że każda taka osoba powinna odpracowywać te zniszczenia orzez resztę swojego życia za popieranie tego.
Ale cóż takich ma się czasami bohaterów i często się nawet nie rozumie czemu i jak. Szkoda
. Ludzi którzy przyczyni się do zniszczenia gospodarki kraju, zniszczyli demografię i przez nich zginęło dodatkowe z 200 tys osób a jakoś nic nikt zbytnio nie mówi mimo że każda taka osoba powinna odpracowywać te zniszczenia orzez resztę swojego życia za popieranie tego.


@Loloman: o czym ty mówisz? ja tez nie lubie PISu, ale porównywanie PISu do banderowców to gruba przesada i ja w przeciwieństwie do niektórych nie chce od ukraińców