Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Grałem wczoraj u kumpla na ps4 i trzymając dualshock4 czułem się jakbym miał w rękach jakieś chińskie gówno, które za chwilę się rozpadnie xd Jezu jak ja kocham dualsense ahh ciężki, wygodny i do tego te adaptacyjne spusty ()

Za miesiąc mija rok odkąd posiadam ps5 i to był chyba jeden z najlepszych elektronicznych zakupów w moim życiu. Pewnie też tak macie, że przy zakupie nowego sprzętu strasznie się jaracie, a po miesiącu już to podniecenie mija i jest takie meh. PS5 dalej się jaram, spaniały sprzęt. Ogromny przeskok w stosunku do ps4, które muli, jest głośne jak odrzutowiec, gry się lądują wieczność no i do tego 30 fpsów. Szkoda tylko, że właśnie w obecnej generacji 60 fpsów nie jest standardem tylko trzeba jeszcze wybierać ustawienia graficzne.

Pozdrawiam

#oswiadczenie #ps5
Pobierz eleganckichlopak - Grałem wczoraj u kumpla na ps4 i trzymając dualshock4 czułem się j...
źródło: comment_16735267652TPtMWZrYRlGCYGxW07uBC.jpg
  • 38
@eleganckichlopak: mi tylko trofki mulą, 8 lat temu było wszystko git, dzisiaj już nawet mi się nie chce w nie wchodzić

@pan_welniak: to prawda, na szczęście w nowszych grach na ssd jest ok, chociaż wiem że dla niektórych minuta od włączenia do grania to skandaliczna wartość xD ale i tak jak na takiego starocia największym szokiem jest dla mnie kilkusekundowy fast travel w tsushimie i spidermanie, nie wiem jak to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChristianHorner: o tak, szybka podróż w cuszimce to jest czysta przyjemność. Ciekawe jak to działa w wiedźminie, bo na ps4 dostawałem szału.

To jest dalej bardzo dobry sprzęt, odpaliłem wczoraj nowego god of wara i byłem w szoku, że na 10 letniej konsoli dalej można grać w tak piękną gre w stabilnym klatkarzu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion: posiadam pada od xboxa one na pccie i w porównaniu do pada ps4 to taktycznie jest pierdyliard razy lepszy. Nie ma aż tak wielkiej różnicy w porównaniu do dualsensa, kwestia tylko rozmieszczenia analogów. Xboxowy nie ma chyba adaptacyjnych spustów.

No i xboxowy pad jest zdecydowanie mniej awaryjny, mialem wcześniej padzika 360 i służył mi wiele lat, natomiast w ps4 musiałem wymieniać 3 pady, bo zawsze coś się działo z gałką
@eleganckichlopak: nie rozumiem tego jarania sie PS5. mam tez xboxa sieries s i zaluje kazdej zlotowki wydanej na PS5. dawno bym ja sprzedal, ale rozowy mi mowi: "tyle jej szukales, to ja zostaw". fajne te adaptacyjne spusty i gladzik i w ogole. dzialaja glownie w demo astro od sony. do tego PS5 szumi jak zapowietrzony kaloryfer. xbox jets bezglosny i ma zdecydowanie lepszy kontroler, choc bez wodotryskow. i ciagle czekam na
to spróbuj pada od Xboxa a już nigdy nie spojrzysz na PlayStation


@korporacion: Ja spróbowałem i dalej uważam pada od PS za lepszego. Co sprawia, że jak raz się go spróbuje to niby nigdy już się nie będzie chciało innego? Rozmieszczenie gałek, które ma znikomy wpływ na ergonomię?

@eleganckichlopak: Osobiście wolałem pada od PS4. Właśnie dlatego, że był trochę mniejszy i lżejszy od DualSense. Fakt, technologią DualSense wygrywa z palcem
@Kiedys_Mialem_Fejm: @eleganckichlopak: @Berkel_88: Pad do PS5 jest doskonały. Prawie. Ciekaw jestem jedynie waszych obserwacji odnośnie czasu grania na jednym ładowaniu takiego pada. U mnie jest sporo krótszy od DualShocka a już w porównaniu do pada z XSX gdzie mam akumulatorki to jakaś pieprzona przepaść. Pad do Xboxa to dobre 20h grania, a DualSense... nie wiem, 6-7h?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eleganckichlopak: Jak będziesz miał okazje złap do ręki pada od xboxa, szczególnie w wersji elite.
Zawsze byłem po stronie playstation, ale nowa seria X robi robotę, plus nieaamowita kultura pracy samej konsoli, szczególnie po przesiadce z "odrzutowca" PS4.