Wpis z mikrobloga

Lubię Tomka, ale jego bierność i konformizm mnie zaczyna denerwować. Nie wiem czy inna postawa by cokolwiek dała, bo już widzieliśmy jaka była reakcja Magdy gdy raz próbował jej przemówić do rozsądku, ale jakby przejrzał na oczy i zdecydował się ją wyrzucić, to by było fajnie #40kontra20
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Czyps-czyps nie, ale jako facet powinien rozwiązać konflikt, który de facto dotyczy jego osoby. Nie potrafi tego, tylko spiepsza do swojego namiotu lub na taras i czeka aż kurz opadnie.
  • Odpowiedz
@Pyritz: nie zgadzam się. Dziewczyny tylko się przekrzykują, która na która krzywo spojrzała, jedna gada ze druga była niemiła i chamska i odwrotnie. Tomek nie jest ani nauczycielem, ani ojcem, żeby walnąc pięścią w stół i rozwiązywać konflikt z d…
  • Odpowiedz
@Pyritz: spoko, może i nie jest zbyt dominujący i konkretny, ale słowa p------z/p---a uważam, że są na wyrost. Ciekawe, ile osób, które używają takich epitetów by umilało „ustawić” sobie kobiety i rozwiązywać „konflikty” między innymi ludźmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pyritz: a ty wiedząc że jesteś w programie że są kamery podjął byś próbę ,,negocjatora'' trzech kobiet które walczą nie tyle o jego miłość co o pobyt tam do końca?
gdzie górę wzięły absurdalne ,,argumenty'' z d...y wzięte ?
moim zdanie Tomek postąpił bardzo dobrze, stojąc z boku w trakcie pyskówek, podjął jedyną jak i bardzo mądra słuszną decyzje- rozmawiając z każdą osobno
jeśli chodzi o mnie to duże brawa
  • Odpowiedz