Wpis z mikrobloga

@Czyps-czyps nie, ale jako facet powinien rozwiązać konflikt, który de facto dotyczy jego osoby. Nie potrafi tego, tylko spiepsza do swojego namiotu lub na taras i czeka aż kurz opadnie.
@Pyritz: nie zgadzam się. Dziewczyny tylko się przekrzykują, która na która krzywo spojrzała, jedna gada ze druga była niemiła i chamska i odwrotnie. Tomek nie jest ani nauczycielem, ani ojcem, żeby walnąc pięścią w stół i rozwiązywać konflikt z d…
@Pyritz: spoko, może i nie jest zbyt dominujący i konkretny, ale słowa #!$%@?/#!$%@? uważam, że są na wyrost. Ciekawe, ile osób, które używają takich epitetów by umilało „ustawić” sobie kobiety i rozwiązywać „konflikty” między innymi ludźmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pyritz: a ty wiedząc że jesteś w programie że są kamery podjął byś próbę ,,negocjatora'' trzech kobiet które walczą nie tyle o jego miłość co o pobyt tam do końca?
gdzie górę wzięły absurdalne ,,argumenty'' z d...y wzięte ?
moim zdanie Tomek postąpił bardzo dobrze, stojąc z boku w trakcie pyskówek, podjął jedyną jak i bardzo mądra słuszną decyzje- rozmawiając z każdą osobno
jeśli chodzi o mnie to duże brawa dla