Wpis z mikrobloga

ehh szkoda, ze ludzie nie rozumieja, ze taki serwer tez potrzebuje RPG grajkow, a nie tylko patologicznie wyzywajacych sie ludzi, ktorzy leja wszystko i wszystkich.
ten serwer jest serio zajebisty, moze ma pare minusow jak np robinie punktow na WZ, czy te totalnie niesprawiedliwe eventy zombie/grim, ale poza tym igla ots.
niestety gram trzecia edycje i widze, ze w lutym przez tych patusow ponownie zostanie moze z 10 osob do grania xD
ps. jak ktorys patus to czyta to nie pozdrawiam, tibijscy napinacze dowartosciowujacy sie na pixelach i "dominando" jak jakies malpy brazylijskie.

#wykopots
  • 8
@verso: pewnie to co zawsze, ludzie zabijają dla zabawy. Sam widziałem jak niektórzy nabijają sobie szybko jakieś postacie na 50-60 poziom a potem lecą z sd zabijając randomowe postacie na niskim poziomie.

Potem te same osoby pewnie będą narzekać na to, że nie mają z kim grać po miesiącu.

Ale zaznaczę, że to są bardzo rzadkie przypadki, nie coś co się dzieje na porządku dziennym.
@ZwyklySmieciu: sam gram rpg dla samych questów bo jestem frajer i nie umiem sie bic lecz ktos juz podpowiadał by zwiekszyc bless lvl do 60, czy to dobry pomysl ? Nie wiem. Lecz bardziej bym stworzyl lustrzany serwer lecz nonpvp
@ZwyklySmieciu: żadne dominando, żadna gildia.

Po prostu trafiłeś na kogoś kto miał ochotę kogoś zabić, zupełnie jak na real tibii.

Jak taka pojedyncza dyntka cię obciąża finansowo zawsze możesz spytać się o jakiegoś zarobkowego questa albo po prostu przez pewien czas pójść na coś bardziej nastawionego na zarobek.

Miałeś pecha i tyle, to nie jest jakieś masowe zjawisko