Wpis z mikrobloga

#!$%@?, coś mnie podkusiło, żeby wejść na konto Królowej Glampingu. Takiego wyparcia i samouwielbienia to człowiek dawno nie widział... Coś jej mocno nie styka we łbie, trochę mi jej szkoda, bo babka ponad 40ści lat, mentalność rozkapryszonej nastolatki, jest strasznie pasiwagresiw ale na koniec jebła tekstem "peace and joy" czy inny hipisowski. Ona to raczej samotna z wyboru nie była...
#40kontra20
  • 7
@AndyMendy: gówno prawda, od oczyszczania organizmu są Twoje narządy wewnętrzne, nie żadne głodówki. Mogą doprowadzić do stanu ketozy, to fakt, pozbywasz się wody i czujesz się superlekkofit, nijak ma się to jednak do zdrowotnego oczyszczania organizmu
@Rurekkb: @leemealitie @Silver86 nie wiem co na temat głodówek wie Magda i jak to argumentuje ale zachęcałabym do zapoznania się z rezultatami badań m.in Yoshinori Osumi (proces autofagii) czy Jasona Funga ;) Ten pierwszy dostał za wyniki swoich badań Nobla w 2016 roku. Współcześni badacze co do głodówek zaczynają być raczej zgodni i są to opinie pozytywne, pod warunkiem, że taka głodówka jest prawidłowo przeprowadzona a rozbieżności pojawiają się raczej wokół