Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasem mam wrażenie, że zezgredzialem w wieku 20 lat. Mentalnie czuje się jakbym był po 30, jakoś łatwiej mi się rozmawia z ludźmi w tym wieku niż moimi rowiesnikami, z którymi przez ostatni rok mam prawie zero kontaktu. Nie wiem, czy to ogólnie przez mój raczej spokojny typ charakteru, gdzie nie chce mi sie chodzić na imprezy i pić do porzygu, czy jestem tym słynnym freethinkerem. Nie czuje się lepszym od innych, ale serio, nie mam za dużo tematów do rozmow z przeciętnym 20 latkiem, a przez starszych nie jestem traktowany raczej na równi przez różnice wieku, nie mówiąc już nawet o kobietach.
#wyznaniezdupy #zalesie #samotnosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bee5e2cdab2baf8203f503
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jest to kwestia wieku tylko upodobań. Osobiście znam 30-latków jak i 40-latków dla których imprezy z piciem do porzygu to najlepsze imprezy… tyle ze te osoby mniej imprezują niż za młodu bo maja dzieci, ale mentalność została. Dla mnie zawsze impreza z planszówka była lepsza niż w klubie z alkoholem i jest to o prostu upodobanie, a nie mentalność starego człowieka.