Wpis z mikrobloga

Dzięki durnej polityce wydzielania odcinków #netflix coraz częściej zaglądam na Disney plus czy Amazon prime… na tym ostatnim nadrobiłem świetny Signal (Czemu dopiero teraz…) i nawet brak polskich napisów w sumie nie przeszkadza…
Na Amazon kolekcja #kdrama jest mała ale oglądam teraz Flower of evil i też dobre…
  • 7
@darjahn: No ja na netflix nie widziałem (zapewne masz na myśli profil angielski a ja używam pl z ustawionym oryginalnym audio plus napisy pl i nie chce mi się tego zmieniać bo znowu się wysypie jak kiedyś i zacznie mi na poglądzie odtwarzać z lektorem wszystko… dopiero support coś pogrzebał jak zgłosiłem i od tamtej pory nie mam dubbingu autonatycznie na podglądzie). Po ostatnich odpałach Netflix z cięciem sezonów nie mam
@Singu__: Ważny jest język netflixa- audio i napisy możesz ustawić jakie chcesz. Jeśli ustawisz angielski wtedy pokaże dużo tytułów które nie mają polskich napisów. Skoro oglądasz z oryginalnym audio koreańskim i angielskimi napisami to raczej powinno Tobie to pasować. A jest sporo fajnych dram, np. wspomniane przez Ciebie Flower of Evil i Signal, ale też Misaeng, 100 Days My Prince, Hot Stove League, My mister no i filmy takie ja seria
@darjahn: wiem w czym rzecz tylko mówię jak kiedyś grzebałem i wróciłem potem do pl wersji to wszystko na podglądzie szło z lektorem mimo dobrych ustawień i dopiero support N pomógł po zgłoszeniu. Od tamtej pory nie ruszam ale sprawdzę sobie czego brakuje i moze faktycznie się zdecyduje jak już wyczyszczę vod.
Po prostu Netflix mnie irytuje takim podejściem bo wole później ale całe niż czekać 2 miesiące aż im się
@Singu__: No ale to tylko nowości... przy tylu tytułach to raczej nie problem zacząc coś co już jest zakończone ¯\_(ツ)_/¯ I w sumie disney też zauważyłam że zaczął wrzucać kdramy np. Gadułę i Oko sprawiedliwości
@darjahn: No właśnie z tego co jest dostępne w pl Netflix to już obejrzałem wszystko co chciałem…

A Disney właśnie widziałem nawet już 3 obejrzałem (Rookie Cops Gadułę/Big mouth i may it please the court) a kolejne czekają na liście aż będzie komplet odcinków i czas wolny.

Fajnie że inne platformy wzięły się za kdramy i Netflix przestaje być jedynym źródłem dla wygodnych.