Wpis z mikrobloga

Nigdy nie słyszałem większej bzdury niż to że Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi. Wystarczy popatrzeć na ludzi wychowanych w patologicznych domach i na tych wychowanych w dobrych domach przeważnie patusy kończą na produkcjach albo na szparagach w holandii często z nałogami i z uboga wiedzą zaś ci wychowani w komfortowych warunkach zostają inżynierami prawnikami . Ta zgadza są wyjątki ale one jedynie potwierdzają regułę.
#przegryw #blackpill
Jamal_2002 - Nigdy nie słyszałem większej bzdury niż to że Ciężkie czasy tworzą silny...

źródło: comment_1673455995jcKFkh7F4DRZNJjZdprrEW.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
Nie. Kobiety po ślubie unikają seksu.


@7160: Nie, one nie unikają seksu po ślubie, po prostu unikają seksu z brzydalami.

Jak umarła przy porodzie to nie potrzebowała.


Ale nie umierały aż tak często, częściej przy porodzie i niedługo po nim umierały dzieci, dlatego rodziny zazwyczaj były wielodzietne, a ciąż kobieta przechodziła dwucyfrową liczbę, w tym poronienia itp.

Trzeba by przeanalizować ile kobieta pracowała a ile mężczyzna - pewnie różnie z tym
  • Odpowiedz
@7160:

Ale to nikogo nie obchodzi. Ten obrazek jest o LUDZKOŚCI a nie o pojedynczym człowieku.


Gdzie ja mówiłem o poglądach pojedynczego człowieka? Mówiłem o naukowcach. Bo to oni tworzą współczesną cywilizację, czyli to ich dotyczy temat.

Czyli to są właśnie dobrzy mężczyźni, którzy stworzyli dobre czasy, które to stworzyły słabego człowieka (i kobietę) którzy właśnie sprowadzają złe czasy.

Ale gdzie ty widzisz silnych mężczyzn, którzy stworzyli dobre czasy w Rosji??
  • Odpowiedz
prostu unikają seksu z brzydalami.


@JustTheDude: To unikają, czy nie unikają? Myślisz, że 100 lat temu i dawniej wszystkie chłopy były przystojne jak Tomasz Karolak? Pewnie się zdzwisza, ale poczytaj o próchnicy, wpływie UV na cerę, kiepskiego odżywania na ogólny stan zdrowia, wszawicy itp.

zawsze jest podział ról na płeć i najcięższą pracą są obarczeni mężczyźn


@JustTheDude: Tak. Tak wygląda świat. Możesz mieć też pretensje do takich rybek co współpracują
  • Odpowiedz
Nie. Rosja też żyje w czasach współczesnych. Od dawna nie mieli wojny, mają ogrzewanie, dostęp do pozywienia, jakąś tam opieke medyczną, leki, samochody.


@7160: Połowa z nich wciąż sra za stodołą, ależ oni mają dobre czasy.

Zapytaj mirków z tagu #koty czy ich pupile są łowne.


Trzymają koty w zamkniętych mieszkaniach i domach, jak kot ma być łowny, kiedy nie ma żadnej zwierzyny do łowienia?
Zapytaj się mirków z tagu #
  • Odpowiedz
Połowa z nich wciąż sra za stodołą


@JustTheDude: Że też trzeba ci takie rzeczy tłumaczyć. Sranie za stodołą to nie jest wyznacznik bezpieczeństwa życia.

Złe czasy nie będą wyglądac tak, że po prostu pójdziesz się wysrać za stodołę ipapieru nie będziesz miał.
Złe czasy to głód, śmierć, zagrożenie, zimno.

Trzymają kobiety w zamkniętych mieszkaniach i domach, jak kobieta ma być dobrą żoną, kiedy nie ma żadnej motywacji do bycia dobrą żzoną?
  • Odpowiedz
Złe czasy to głód, śmierć, zagrożenie, zimno.


@7160: Dokładnie to mieli i mają ruski. Co najmniej od czasów pierwszej wojny światowej, gdzie w całym kraju mieli krwawą rewolucję, potem lata pod sowieckim butem i teraz lata, pod butem putinowskim.

Cieszę się że zrozumiałeś metaforę.


Kot, którego się trzyma pod kloszem bez dostępu do zwierzyny łownej, który przestaje być łowny to metafora do kobiety, którą trzyma się pod kloszem bez motywacji do
  • Odpowiedz
Dokładnie to mieli i mają ruski.


@JustTheDude: Ruskie żyją tak jak Polacy 50 lat temu. A w miastach tak jak my obecnie.

bez motywacji do bycia dobrą żoną, która nigdy nie jest dobrą żoną


@JustTheDude: Tak.

azem tylko połowę.


@JustTheDude: To jaką ma obecnie kobieta motywację, żeby szukać męża i być dobrą żoną? Seks ma na wyciągnięcie ręki. Państwo zmusza mężczyzn, żeby ją finansowali. Po co ma na siłę
  • Odpowiedz