Wpis z mikrobloga

Ehh, rozkręciłem hulajnogę i już oficjalnie będę mógł opuścić tag xD

Mam nadzieję że odzyskam cokolwiek na częściach albo że znajdę jakąś firmę która naprawia hulajnogi i to wezmą wszystko za chociażby kilkaset złotych :x

W sumie mam wszystkie części x2 prócz akumulatora, jakby ktoś chciał po taniości kupić BMS, płytę sterownika albo silnik 350W (jest jeszcze na gwarancji) lub ten nieszczęsny akumulator to pisać. Mam też oryginalny silnik 250 W ale podczas kręcenia zeszła trochę izolacja na kablu no ale to chyba zwykłą taśmą izolacyjną można zabezpieczyć no i każdą część z hulajnogi prócz tylnego światła xd

#m365 #zalesie #hulajnogaelektryczna
  • 11
@Andczej: Dzisiaj wymieniałem płytę sterownika, na chwilę nawet się załączyła ale jak wyszedłem z nią z piwnicy i chciałem ruszyć to się wyłączyła i musiałem sam ze sobą się kłócić by nią nie rzucić o mur ale na szczęście rozsądek wygrał xD
@Andczej: W sumie najlepsze też jest to że do dzisiaj nie wiadomo co z nią jest nie tak, bo w sumie wszystko już wymieniłem, teraz kable powyciągałem i też wyglądają okej. A akumulator w m365 tools też nic nie pokazuje xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lesrley: siema, pogrzebowałbym oryginalnej nóżki i tego takiego gumowego gówna na tylnym błotniku. Chlapacze czy jak to się nazywa.

No i skąd jesteś może uda się bez wysyłki xD

O i wszystkie śrubki spod odblasków na przednim kole bo jak zmieniałem dętkę to trochę się pogubiło xD