Wpis z mikrobloga

@awcalezenie: wszystko co nie jest redditem jest lepsze niż reddit. Niby pierdyliard użytkowników a jak napiszesz na tematycznym subredicie z problemem to nikt nie odpowiada, albo odpowiedź nie na temat. Szkoda strzępić klawiatury.
@FLAC: co ty #!$%@? xD pisz po angielsku, ciekawe kto na wykopie czy tym Hajto odpowie. Daj mi przykład tematycznego suba ma którym pisałeś i nikt nie odpowiedział.

W dodatku na Hajto nawet nie zamiescisz zdjęcia waginy bo bozia nie pozwala xD

Jak dostaną parę pogróżek i brudna pala sypnie forsa to #!$%@? tam znajdziesz
@awcalezenie: Na reddicie odpiszesz, po czym moderatorzy usuną, "bo coś". Tak, wiem, moderatorami są twórcy subów, ale na większych subredditach jest jedna i ta sama klika. Do tego dochodzą admini, którzy modyfikują w bazie wpisy użytkowników i inne takie dzikie akcje. Reddit jest jeszcze większym rakiem niż wypok pod kątem poziomu moderacji i circlejerku jaki w każdym subie panuje. Hejto ma klimat wypoku sprzed 10 lat, i póki tak jest, to
@awcalezenie: Ja już od dawna tam nie piszę, jakoś w czasie akcji z Ellen Pao pożegnałem się z redditem. Wtedy sypały się shadowbany, bany całych subredditów i masowa kasowania wątków wytykających korupcję, cenzurę i hipokryzję administratorów serwisu.