Wpis z mikrobloga

Doszło dzisiaj kilka dekantów, dziękuje bardzo @HondaCivic2137 oraz @fenster0. Wszystkie pięknie i polecam Panów. Jednaķże kilka zapachów mnie nie miło zaskoczyło, do których miałem spore oczekiwania:

* legendarny Bois Imperial- ostro przyprawowy, na siłę chciałem mu dać szansę i się przekonać, ale po kilku godzinach wciąż śmierdzi

* CDNIM Edp - śmierduch, mam odlewke Aventusa i jest git, a tego musiałem zmyć z nadgarstka po 15 min

* ASAD - przyprawa w płynie Maggie

* Khamrah - lubię słodkie, ale nie mdłe

* Quasanat Bareeq - ciężka skóra

Jednak araby nie oddają :( przyprawy i skóra nie mój klimat. Dużym zaskoczeniem Amber Oud TE.

#perfumy
  • 9
@Blacksky: zapachy testuj "w powietrzu". Rozpyl np. na chusteczkę i pomachaj z 50cm przed twarzą. W podobny sposób będziesz odbierał zapach noszą go po globalu. Gdyby takiego Interlude wąchać wtykając nadgarstek prosto w nos zaraz po psiknięciu, to by można przytomność stracić, a i ciężko by było nazwać to doświadczenie przyjemnym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślicie, że jak Bois drzewny tak słabo mi siadło, to jest sens testować Encre Noire? Nie jest on jeszcze bardziej drzewny? Zastanawia mnie czy to wetyweria mi przeszkadza, a to wspólny mianownik tych dwóch perfum

@smutny_przerebel przetestuje
@Blacksky: podobnie jak ty nie moge wetywerii i malem podobne oduczucia do boisa. psiknalem sobie na nadgarstek i chyba czulem to caly dzien az mnie leb bolal. ale dalem mu szanse, poszedl raz global i teraz serio mocno mi sie podoba
@Blacksky: Encre to zupełnie inna bajka. Po pierwsze primo nie jest tak ostry jak Boisik. Dominuje w nim raczej kwaśna wetyweria z cyprysem, całość rzeczywiście może kojarzyć się z lasem po deszczu. Lubie Boisa ale EN kompozycyjnie stawiam zdecydowanie wyżej. Polecam wytestować ( ͡° ͜ʖ ͡°)