Wpis z mikrobloga

@LisekChytrusek666 Andrzej jest ojcem. Dużo młodszy od Eli, z jakieks dalekiej wsi. Prawdopodobnie wbajtowany w małżeństwo, po latach zrobil coming out. Mareczek to wiejski przygłup, który pojechał za Elka do Władysławowa i koczował na nią przez kilka dni na plaży. Elka na początku go zbywala, ale później poczuła szał pal macicy i mamy co mamy. Relacje są patologiczne w obu przypadkach. W trakcie małżeństwa Elka robila Andrzejowi kłótnie i ogólnie była toksykiem.
@Bajkonur Prawda, nie miała. Ale przy ojcu wydawała się bardziej wyluzowana i szczęśliwsza, być może dlatego że to weekendowy tatuś. Andrzej jest z zawodu cukiernikiem i prowadził kiedys że wspólniczka własny biznes, ale podobno został wyruchany na hajs. W internecie krąży wyznanie byłego ucznia zawodówki cukierniczej który miał u Ązeja robić praktyki. Można je określić jako #!$%@? sie do młodego oraz mobbing. Nie było wiadomo o królu tortów z krakowa zbyt wiele
@Yuua2810: Jestem pod wrażeniem twojej wiedzy :D gdzie mogę się dowiedzieć czegoś więcej o byłym partnerze Andrzeja? Wydaje się mega ciekawą postacią w uniwersum, a do tej pory myślałam że był dobry
@Yuua2810: O właśnie. Jak najdalej od takich. Mnie przeraziła jedna rzecz. Koleś pociskał te swoje schizofreniczne bzdury o miłości, że jest z innej planety, ma kontakt z Jezusem i inne bzdety, a ezo dziwaczki na serio mu przytakiwały. No kurde grube wariatkowo, jak tam czasem zaglądałem do niego. Weekendowy tatuś dobra nazwa i w sumie może i lepiej, że tylko weekendowy. Trochę poświrować na tiktoku z córeczką, a resztę zniszczenia dokona
@iamNadia nazywa się Mariusz Domagalski i prowadzi salin urody Masi w Szczecinie. Szczerze to nie wiem czy będzie jakieś kompendium wiedzy na jego temat, ale polecałabym przejrzeć instagrama czy fb, może jeszcze coś się znajdzie. Ja dużo pisalam z pamieci, ale to on Andrzeja wciągnął na salony. Był nie mniej spragniony internetowego fejmu jak Elka, tylko robił to sprytniej, mądrzej. Andrzej nie był jedynym który oddał doktorowi serce, a jak się okazało
@Bajkonur No ta jego ideologia miłości to właśnie odpal po doktorze. Pamiętam ze oni obydwoje coś przebąkiwali o miłości, że będą zwalczać hejt miłością. A po rozstaniu Andrzejowi to siadło na mozg. Krążą domysły że tym #!$%@? wyciągał hajsy od Grazyn.

Co do Marysi to zobaczymy jak ten pobyt w ośrodku na nia wpłynie. Jest jeszcze młoda, więc może nie całą nadzieja stracona. Ustawiała Elkę jak chciala ale tylko dlatego, że jej