Wpis z mikrobloga

@Zioman: Póki robią to twórcy oryginału to dla mnie taki sam skok jak produkcja Wiedźmina 3. No chyba że CDP Red robi grę dla własnej uciechy ;). Kupię jedno i drugie.
  • Odpowiedz
@marcobolo: Błagam, nie porównuj Wiedźmina do gównianego Franko. Oprócz sentymentu, da gra nie ma nic do zaoferowania. 2 cześć wygląda jak shit. I #!$%@? twórców o tym, że nie ma porządnych gier nawalanych 2D w tym stylu...koleś spał ostatnie lata ?
  • Odpowiedz
@ckbucu: Chodziło mi o porównanie z punktu widzenia finansów... Technologicznie oczywiście jest lata świetlne od produkcji CD projektu (w końcu nie tylko Wiedźmin się szykuje), ale nie o to w tej grze chodzi.... McPixel od @Sosowski też nie powala grafiką (chociaż dźwiękiem już tak) a jest genialny ;)
  • Odpowiedz
@marcobolo: Ja cenię gry, które są grywalne, znam doskonale McPixela i głównie gram w gierki Indie, które nie powalają grafiką. Pisząc, że gra wygląda jak shit i jest gówniana nie chodziło mi o jej graficzną stronę (która też taka jest) ale o prezentowaną całość ;)

Jak już ktoś napisał - skok na kasę, na graczy, z sentymentem patrzących na grę Franko (umówmy się, nawet na tamte czasy nie miała nic
  • Odpowiedz
@ckbucu: Wiem, i w tej edycji też na klimat będę liczył ;). Zresztą nie ma co się spinać, poczekam z oceną do finalnego produktu. Wracam do pracy, miłego dnia.
  • Odpowiedz