Wpis z mikrobloga

@Grooveer: wolski jak zwykle gada głupoty na lewo i prawo tylko w takiej ilości że jakąś trafi. Teraz wszyscy jego pokroju od okolic lata, czyli odkąd każdy normalny wie, że bez pomocy Chin dla Ruskich, to Ukr te wojne wygra, to tacy ludzie jak Wolski muszą opierać się na złowróżeniu bo inaczej nikogo nie interesuje co oni tam gadają.
@Grooveer: równie dobrze to Ukraińcy mogą osłabiać potencjał rosyjski. Tam są najlepsze jednostki wojska rosyjskiego.

Ja do Wolskiego nie mam zaufania. Facet na początku wojny spekulował o ataku z Naddniestrza, ataku wojsk białoruskich na zachodnie obwody Ukrainy w celu powstrzymania dostaw broni, okrążeniu Kijowa i Charkowa, później pisał o zamknięciu w kotle wojsk ukraińskich pod Siewierodonieckiem oraz braku kontrofensywy na przyczółku chersońskim. Jak widzisz miał wiele dziwnych prognoz.
"złowróżeniu" nie po prostu nie założył różowych okularów i trzeźwo ocenia sytuację


@Grooveer: Niezły trolling. Dobrze gdyby jednak zakładał okulary, bo ciągle myli nazwy miejscowości i tutaj kłania się nieznajomość rosyjskiego i ukraińskiego, tylko korzysta ze źródeł wtórnych po angielsku, zaś nie weryfikuje oryginalnych źródeł.
@Grooveer: Nie wiem za co Cię krytykują. To akurat prawda, że ruskie mielą mobików, bo nawet jak za 3 kacapów zginie 1 Ukrainiec to fsb, które rządzi rosją, uważa to za opłacalną transakcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)