Wpis z mikrobloga

Dlaczego normiki lubią kupować jakieś drogie samochody? Po co im jakieś błyszczące BMW czy inne mercedesy? Dla mnie to strata kasy, a dodatkowo większa szansa na kradzież samochodu lub jakiejś jego części. Ostatnio tak się zdarzyło mojemu znajomemu.

Żeby nie było, że zazdroszczę, bo mnie akurat stać na takie rzeczy, ale nie widzę w tym sensu.

#przegryw #motoryzacja
  • 35
@oskar_oskarewicz:

ja tam będę się takimi rzeczami cieszyć jak będę bogaty


A jutro Cie #!$%@? samochod na pasach i tyle bylo, oszczedzales, inwestowales i nic z tego pozniej nie miales ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak zupelnie serio to wiekszosc drozszych samochodow jest brana w leasing bo sie zwyczajnie bardziej oplaca, odliczenia od podatku, nie trzeba wyrzucac XXX k PLN na raz, spokoj z naprawami i innymi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oskar_oskarewicz: nie zrozumiesz póki nie spróbujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) też mialem wywalone na marki premium aż tata na starość kupił sobie nowe Audi. Zrobiłem raz tym 800km w jeden dzień i czułem się zupełnie inaczej niż gdybym jechał swoim. Po prostu, lepszy komfort, mniejsze zmęczenie ciała, samochód lepiej wyciszony więc też głowa lepiej to zniosła
@oskar_oskarewicz rozumiem ze w sklepie tez kupujesz mielonke i najtańsze mięso??

Dla ciebie strata kasy, a dla innych to normalny wydatek

Dla jednych cos wyżej niz mielonka to strata kasy, zgadzasz sie z takimi stwierdzeniem?
@oskar_oskarewicz najbezpieczniejsze są ciężarówki:) a potem pewnie duże ciężkie suvy a na końcu miejskie wozidelka. A dwa, komfort. Zapewniam cię że gdybyś robił kilkadziesiąt tysięcy rocznie po trasach to chciałbys jeździć klasą premium a nie Toyota Auris w hybrydzie