Wpis z mikrobloga

Mireczki mam problem. Kupiłem sobie ostatnio procesor na morelach i chcąc zobaczyć status zamówienia wszedłem na swoje konto, ale tam pokazało, że ma status oczekujący. Sprawdziłem więc swojego maila i tam ukazała mi się taka wiadomość jaka jest na screenie.

Teraz mam takie pytanie co mam dalej z tym robić? W sumie towar został zamówiony i opłacony w konkretnej cenie, a nie widzi mi się dopłacać do tego procesora prawie 400zł, gdzie w innych sklepach takich jak #xkom czy proline, z którymi nigdy nie miałem problemów, dostanę tego procka w granicach 650-700zł. Poza tym dziwi mnie też to, że nie został mi zaproponowany zwrot gotówki tylko jakieś inne rozwiązania.

#morele #afera #kiciochpyta
Pobierz Ambact - Mireczki mam problem. Kupiłem sobie ostatnio procesor na morelach i chcąc zo...
źródło: comment_1673392916F9XdoTBKX92tseG8eoBlcA.jpg
  • 14
@Ambact: Odpowiedzialność za dostarczenie zakupionego produktu leży po ich stronie, niech kombinują. Nie pierwszy raz widzę taką akcje z ich strony, nie warto tam niczego zamawiać.
@Karhun: Czyli co? Odpisać im, żeby nie lecieli w kulki tylko niech wysyłają towar? Mogą mi sami anulować zakup i palić głupa, że nie wiedzą o co chodzi?
@Ambact: Zarządaj zwrotu kasy i kup w normalnym serwisie który nie robi klientów w #!$%@?, morele to ostatnia strona na której cokolwiek bym kupił już nie mówiąc o ich wycieku bazy danych parę lat temu.
@Ambact umowa zawarta, nie było widać że to rażący błąd i specjalnie wykorzystałeś lukę. Prawo jest po Twojej stronie. Miałem tak z tv, kupiłem za 2500, napisali do mnie że muszą anulować bo nie ma na stanie i coś tam się pomylili, później wchodzę a ten sam tv dostępny tylko za 2800. Napisałem że nie wyrażam zgody na anulowanie. 0 kontaktu z ich strony a nagle pojawiła się przesyłka u kuriera
@Ambact: Teoretycznie możesz ich nawet pozwać z bardzo dużymi szansami na wygraną i jakieś odszkodowanie, jeśli im udowodnisz, że jesteś przez nich stratny finansowo (np. nie mogłeś wykonywać pracy przez brak sprzętu, który mieli dostarczyć).