Wpis z mikrobloga

O, do Turbo dodali wsparcie dla Vite (ʘʘ)
Odkryłem Turbo kilka tygodni temu, ale wsparcie dla Vite było eksperymentalne i nie chciałem za bardzo testować, ale dziś sprawdziłem ponownie Turbo i jest już stabilne wsparcie dla Vite.

Muszę przyznać, że podoba mi się Turbo do budowania projektów w React.
Możecie bez problemu dodać nawet do swojego istniejącego projektu Vite
https://turbo.build/repo/docs/getting-started/add-to-project

#programowanie #react
  • 6
@rosherunner: aaa, ok. Bo tak czytam o tych programistycznych czarach - to dodali do tego, tamto do tamtego, emoji do IDE, gify do kompilatora bla bla i tak mnie ciekawi zawsze, co z tego wynika? Co z tego mozna zrobic? I nigdy nie mam jasnej odpowiedzi
@Returned: I w zasadzie nigdy jasnej odpowiedzi nie dostaniesz bo zwykle tak to wygląda, że jakiś frontaś wpadnie na pomysł napisania swojego buildpacka, frameworka i reklamuje to pod hasłem "50% większa wydajność" #!$%@? z tym, że nikt nigdy tego nie użyje komercyjnie bo rozwiązanie nowe, nie sprawdzone i o wątpliwym wsparciu, stabilności. Takie mam skojarzenia, z tymi wszystkimi nowościami na froncie.
I w zasadzie nigdy jasnej odpowiedzi nie dostaniesz bo zwykle tak to wygląda, że jakiś frontaś wpadnie na pomysł napisania swojego buildpacka, frameworka i reklamuje to pod hasłem "50% większa wydajność" #!$%@? z tym, że nikt nigdy tego nie użyje komercyjnie bo rozwiązanie nowe, nie sprawdzone i o wątpliwym wsparciu, stabilności. Takie mam skojarzenia, z tymi wszystkimi nowościami na froncie.


@rosherunner: Z perspektywy "frontaśia" to niestety, ale tak właśnie jest. Za