Wpis z mikrobloga

@Mokotowski: A chwilę później jesteś albo martwy, albo stajesz się zombie, albo dołączasz do Monolitu bo siedziałeś na zewnątrz podczas #!$%@? emisji zamiast #!$%@?ć do budynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@supra107: powiem tak, tylko raz w ciągu całej gry korzystałem z tych tabletek i zadziałały poprawnie (nie było śmierci tylko utrata przytomności). Czy efekt zarzycia jest losowy?
@Mokotowski: Raczej nie jest losowy, po prostu jak już jest emisja to gra ma to zarejestrowane że jest emisja, i jak weźmiesz anabiotyk to gra po prostu bierze pod uwagę że jest emisja, wziąłeś anabiotyk, to teraz ci się film urywa i budzisz się po emisji. Czy tak pseudokodem, if (emission_event_active = 1 && player_anabiotic_taken = 1) anabiotic_emission_skip_sequence = true, chyba wiadomo ocb
@Mokotowski: W sensie ja wiem że są jakieś gdybania stalkerów kiedy będzie emisja, i oficjalny komunikat jak już jest, i wtedy też okoliczne syreny zaczynają wyć, jak choćby na Zatonie, i to wszystko jest powiązane z tym że gra zaczęła event emisji, i wtedy zażycie anabiotyku skutkuje załączeniem pominięcia emisji. Ja myślę że po prostu ta rzadkość i opis dają graczowi wrażenie że to nie zawsze działa ale logika gry jest