Wpis z mikrobloga

@Chlejus: jak zacznie gryźć i jeść co popadnie i weterynarz będzie mu płukał żołądek żeby odratować, to zatęsknisz za samotnością xD
Ale na serio - niech się zdrowo chowa i daje Ci duzo radosci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Invisiblinio: ja to nie mam pojęcia skąd wy bierzecie psy które dużo chorują. W moim życiu mam czwartego psa. Nie widuje weterynarza poza szczepieniami i sytuacjami w których sam coś #!$%@?ł. Dotyczyło to również każdego psa wstecz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepies: umarły Ci ze starości we śnie w wieku ponad 15 lat?

@Invisiblinio: jeden 13 i pewnego dnia po prostu właśnie we śnie, drugi dożył 14 i biegnąc za samochodem kamień strzelił mu w oko i nie przetrwał, trzeci zginął pod samochodem mając jakieś 3 lata, obecny zaraz 9 lat
@pepies: masakra, to juz wiadomo że nie robiłeś co rok badań diagnostycznych więc co możesz wiedzieć o ich chorobach xD
Najwięcej się wykrywa na diagnostyce albo jak się śpi z psem (dostaje padaczki, jakies inne objawy neurologiczne) albo jak się go głaszcze po całym ciele regularnie i wykrywa się guzki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Invisiblinio: ale przecież z nimi spałem i przebywam będąc w domu całymi dniami :D na brak głaskania też narzekać nie mogły. Sugerujesz, że fakt, że psy dożywają pewnego wieku bez poginania z nimi bez potrzeby po weterynarzach to błąd? Elegancka #!$%@? xD
@Invisiblinio: przecież dwie sztuki miałem znacznie powyżej dziesiątego roku :D naprawdę brzmi jak mocne urojenia. Chłop ma pieska, który ma zero lat, idąc Twoim tokiem myślenia problemy, jeśli jakieś, rozpoczną się mu za 10 lat, więc ma przed sobą wspaniałe 10 lat życia ze swoim nowym przyjacielem!
@pepies: jest na to szansa, ale zaczeło się od "to kundel, więc pf nie będzie chorób", a może ich być tyle co u innych psow, a ty z kolei zasugerowałeś jakbyś już miał kilka zdrowych kundli na poparcie jego tezy, co się okazało mało pokryte w rl.