Wpis z mikrobloga

@mateoaka: Na podstawie twojego najnowszego znaleziska wypisałem, jakie wymogi mają w stosunku do twojej działalności Mirki:

jadł się, napił, nic nie obłapił. Tak średnio bym powiedział.


1. Obłap się.

Sposób w jaki nienaturalnie akcentujesz jest bardzo odpychający niestety. Postaraj się mówić bardziej naturalnie bez tego dziwnego pseudo-amerykańskiego akcentu.

Postaram się obejrzeć całość, ale to się nie sprzeda właśnie z tego powodu.


2. Akcentuj naturalnie. Bez pseudo-amerykańskiego akcentu.

Sledzilem na mirko. Po filmie spodziewalem sie czegos lepszego...

Film też nienajlepszy


3. Rób lepsze filmy.

Starasz się być podobny do Bez Kawy.... tzn Bez Planu. No nic, pracuj dalej. Bo z tym co pokazujesz, to niestety - z naciskiem na niestety - nakofeinizowany ulubieniec wypoku wygrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


4. Pracuj dalej, by być podobnym do innego podróżnika.

Vlogerzy podróżnicy to już melodia przeszłości, jak brakuje emocji i kraj ma być niebezpieczny to mamy za wschodnią granicą


5. Jedź za wschodnią granicę.

Że polecę klasykiem,

Po ch%$ się tam w ogóle wp$%#?@!ałeś?

Nic nie widziałeś, materiał bardzo ubogi, kasa wydana a przede wszystkim niepotrzebne ryzyko.


6. Nie podejmuj takiego ryzyka, jeśli nie pozwoli to na pokazanie wiele.

Najbardziej przeraził mnie opis. Podkład muzyczny też jest straszny. Przynajmniej w pierwszych minutach, bo później usnąłem.


7. Rób podkłady muzyczne, przy których się nie usypia.

co to za lipny filmik? polowa filmu to pokazywanie swojego vip domku na drzewie a reszta ujec wyglada podobnie jak na zwyklych uliczkach dominikany, rozumiem ze haiti ma ogromny kryzys itp. ale ta dramaturgia budowana przez narratora niepotrzebna. dla mnie zwykly bajt i strata czasu


8. Nie rób lipnych filmików. Nie pokazuj za długo swoich vip domków na drzewie. Nie buduj niepotrzebnej dramaturgii. Nie rób bajtów (!). Jeśli dwa kraje wyglądają tak samo, to jedź do tego, gdzie jest bezpieczniej.

do tego wada wymowy


9. Usuń wadę wymowy (koleś spisał cię chyba na straty tym komentarzem).

Ale co nas obchodzi twoje zdrowie. Miałeś wyjść i nagrać ciekawy materiał nieważne jakim kosztem. A jak nie, to siedź w Gołębiewskim i nagrywaj za okna jak żyją lokalsi. Elo


10. Nie zawracaj głowy swoim zdrowiem. Jednocześnie nagraj ciekawy materiał, bez względu na koszty.

jeszcze kilka subów i możesz usunąc konto bo przerasta cie konstruktywny element krytyki na wykopie xD


11. Jak dostaniesz jeszcze kilka subów, to usuń konto.

Pamiętaj, Mirek nie płaci i wymaga!
  • 1