Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tym najnowszym cinematikiem? Mam nadzieję, że jednak pokażą coś jeszcze i że to nie wszystko.

Kurde jeśli to serio wszystko co mają do zaoferowania to w połączeniu z brakiem wydarzeń w lidze mam wrażenie, że oni już kompletnie skreślili ten tytuł i będą już tylko utrzymywać minimalną ilość deweloperów, żeby zrobić nową postać czy jakiś rework + przepustka i tyle z rozwoju gry.

Jasne, że są wywalają kasę na produckje typu Arcane itd. ale to mam wrażenie bardziej z myślą o innych tytułach, które istnieją w ramach tego uniwersum albo dopiero wyjdą.

Czyżby Riot zaczynał olewać #leagueoflegends ? Jako gracz czuję się bardziej "zadbany" w #teamfighttactics niż w LoLu...

Wywaliłem na tą gierkę kupę siana, nie zdziwiłbym się jakby już to dobijało do 4-5k. Tylko, że zawsze czułem, że jakąś część zysków przeznaczają jednak na rozwój tego świata, jakieś ciekawe filmiki, komiksy, rozwijanie uniwersum a końcowo perełka jaką było Arcane.

Teraz mam wrażenie, że cały hajs ze skinów idzie na to, żeby stworzyć nowe gry i porzucić LoLa.
Murasame - O co chodzi z tym najnowszym cinematikiem? Mam nadzieję, że jednak pokażą ...
  • 1
Teraz mam wrażenie, że cały hajs ze skinów idzie na to, żeby stworzyć nowe gry i porzucić LoLa.


@Murasame: No ciekawe dlaczego. Może dlatego że główni influencerzy od X lat powtarzają że gra to gówno, a napisanie o lolu w socjalach kończy się 5 wpisami żebyś porzucił grę bo dostaniesz depresji.....