Wpis z mikrobloga

#sport #bieganie #zegarki
Teściu zapytał mi się czy poszukam mu zegarek roboczy/do biegania więc może być używka tak do mniej więcej 500zł. Fajnie jakby miał dotykowy wyświetlacz, łączył się z telefonem i bateria, bez treningów wytrzymywała chociaż ze dwa tygodnie. Oglądał Casio G-Shock GBD-100SM-4A1ER ale finalnie stwierdził, że jednak woli dotykowy wyświetlacz. Może ktoś doradzi?
  • 12
  • Odpowiedz
@Dominias: bez dotykowego to Garmin, sam mam forerunner 245 I nie odczuwam braku dotyku. Długo wytrzymuje na baterii.

Ale jak do 500 PLN to może forerunner 45/55.

Imho dotyk w czymś takim jak zegarek przeszkadza.
  • Odpowiedz
@s---k: on już ma kilka zegarków: Garmina Fenix 6, jakieś Sunto, jakiegoś Huaweia nawet.. i wlasnie szuka czegoś do pracy, czego nie będzie mu żal zepsuć, ale żeby wygodnie czytało się powiadomienia z telefonu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dominias: z używek to ticwatch pro 3 gps. Ja swojego nowego w promce kupiłem za 800zl więc za 500 powinno się coś znaleźć. Dobry sprzęt na android wear
  • Odpowiedz
@Dominias: nie kumam tego, piszesz ze ma kilka zegarkow, ale ze szuka zegarka roboczego/do biegania.
No przeciez te do biegania ma, roboczo to jak rozumiem praca fizyczna, czy cos w tym stylu. To na cholere mu dwa w jednym?

Do pracy niech bierze pancerniaka nie do zniszczenia, do biegania niech wezmie cos do tego przeznaczonego.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: no o tamte dba jak o żonę, a chce kupić taki, który i weźmie do roboty, ale z którym też zrobi sobie trening jak będzie taka potrzeba. No co mam Ci poradzić, że takie ma oczekiwania...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dominias: Amazfit TRex? Dokupić do tego jakąś gumowa nakładkę o szkiełko za parę złotych i można #!$%@?ć. W budżecie się powinieneś ze wszystkim zmieścić.
  • Odpowiedz
@Dominias: Tego Ci nie powiem, bo mam normalnego T-Reksa od lat i cały działa. Nawet nigdy nie miałem potrzeby sprawdzać, czym się różni Pro od niego. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Dominias ja mam forerunner 745, pracuje w CNC, olejach itp.
Mam tylko szybke przyklejona i nie ma ani ryski obudowa po dwóch latach. Ich plastik jest pancerny xd
Polecam tą serię ale zdecydowanie brak dotyku to plus
  • Odpowiedz