Wpis z mikrobloga

@Mazowia: A czemu miałoby być popularne? Masz gdzieś w Polsce szopy wyjadające ze śmieci? :)
Zajmuje miejsce pod zlewem, hałasuje, ryzyko zapchania rury tłuszczami, większe obciążenie dla kanalizacji. W Nowym Jorku są zakazane od 1997.
@FejsFak na zlew daje się sitko i resztki wywala do kosza xd. A rury co jakiś czas się czyści z tego syfu. Jeżeli planujesz nie czyścić rury od zlewu przez X lat to papież na drogę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blogger: jak masz oczyszczalnie biologiczną to taki młynek dostarcza więcej materiału do jej prawidłowej pracy.

A druga sprawa to nie capi tak z kosza na śmieci bo wszystko ląduje w zlewie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ovis_aries: napewno nie wolno tego uzywac w gastronomii, musisz miec umowe z recyklingiem jakims i odpady bio w beczkach zdajesz. Do uzytku domowego chyba mozna ale musialbym poczytac
@Sayong: @Kinda: co wam te młynki? naśmiewały się z was w szkole?
Młynek super rzecz - może i zajmuje miejsce ale za to ułatwia niesamowicie życie. Przez dwa miesiące mieszkałem bez młynka i szlag mnie trafiał, gdy za każdym razem musiałem wyciągać najmniejszy kawałek marchewki czy czegokolwiek ze zlewu.
napewno nie wolno tego uzywac w gastronomii


@cybulion: można, ale o ile się nie mylę, trzeba mieć separator.

gdy za każdym razem musiałem wyciągać najmniejszy kawałek marchewki czy czegokolwiek ze zlewu.


@niegwynebleid: normalnie to ma się po prostu sitko, resztki jedzenia wrzucasz do bio, a po zmywaniu czyścisz sitko, ot i problem xD W życiu tego bym sobie w domu nie zamontował, pracowałem w lokalu gdzie to było i podziękuję.
@FejsFak: Mam taki młynek pod zlewem. Polecam mocno. W koszu tylko śmieci, nic nie śmierdzi. Młynek mieli wszystko jak leci, nawet kości z kurczaka przelecą. Jest zamontowany już 5 lat, od tamtego czasu 0 problemów z rurami. Btw. Jak się mieli, to zawsze trzeba puścić wodę, więc docelowo do kanalizacji dociera taka "zupa z gówna"( ͡° ͜ʖ ͡°)