Wpis z mikrobloga

#odyn

Te całe uniwersum odyńców to są jakieś życiowe przegrywy.

Adasia opisywać nie trzeba bo każdy wie jak jest.

ODKRYWCA GOBLIN

Kobieta go zostawiła i wywaliła z domu bo wstyd jej było wśród ludzi że ciężko pracuje i musi utrzymywać 30 letniego gościa grzebiącego w śmietnikach.
Fakt że nasz bohater dorabiał na targu owoców i warzyw ale wszystko inwestował w swoje interesy a pomysłów miał nie mało.
Niestety żaden pomysł nie przyniósł naszemu bohaterowi profitów.

Po kilku tygodniach w Polsce nasz bohater postanowił że wraca na stałe do Polski i zamieszka u rodziców gdzie ma do użytku starą stodołę w której zrobi kilka interesów między innymi PUNKT ODBIORU PACZEK ODYŃCE gdzie będzie można testować każdy dostępny detektor na polu za stodołą.

Oczywiście w stodole będą także budowane KAMPERY także może nowa fura Odyna zostanie tam przerobiona.

Nasz bohater wyróżnia się również głupim śmiechem "HEHEHE" na końcu każdego zdania. Niestety nie zaobserwowałem czy gada do pluszowych maskotek głupim głosem z kreskówek.

Jestem fanem. Serio.

Mam nadzieję że w tej stodole powstanie TRUMNO-ROWER v1.
  • 11
@Kulczycki_Korporejszyn:
Odkrywca goblin to największy przegryw i wrzód dla ekipy odynce. Mam nadzieje ze chłopaki nie są głupi i go odsuną od wwalania się w ich biznes.
Goblin to ten polak ktory po 10 latach w uk grzebie w smietnikach.

co do reszty ekipy to spoko ludzie sie zdaja
Odyn, stwórca wszystkiego, brat odyna, mecenas polskiego biznesu detektorystycznego.
Saper pasjonat.
Korsir MAKGAJWER który mógłby z detektorystyki i jedzenia pasztetu i gotowcó