Wpis z mikrobloga

@quintus: ale odstawiłem ją i przeszedłem na escitalopram, juz miesiac czasu nie biore sertraliny a moje libido jest dalej zerowe i nie potrafię w ogole sie cieszyć z życia tak jak kiedyś.. czy kiedyś mi to przejdzie? boje sie że zostane 20 letnim impotentem
@quintus: brałem escitalopram wczesniej ale #!$%@? leczenie bo zapalalilem marihuane i nerwica wrocila. A escitalopram wrecz pomogl mi na libido, zero skutków ubocznych, pobudzenie emocji a nie zamulenie.. a sertralina sprawiła że jestem jak robot bez uczuć i libido boje sie ze mi to zostanie na zawsze
@JesteMlodyGzGdyni: Wrzuć na google: "objawy niepożądane escitalopramu" i poczytaj. Na pewno musisz ochłonąć, uspokoić się i dać lekom działać. One potrzebują na to miesięcy a nie tygodni. Nie zostaniesz impotentem.
@quintus: bo chodzi o to że już sama nerwica powodowała u mnie zerowe libido, tak jak kiedyś na samą myśl o kobiecie już byłem podniecony tak teraz mógłbym nawet widzieć ją nago i by to na mnie nie zadziałało. Poszedłem do psychiatry i dostałem escitalopram, ten lek uleczył mnie ze wszystkiego, z lęków, moje libido w końcu wróciło do normy itp. Jednak po jakich 5 miesiącach gdy było bardzo dobrze, zapaliłem
Brałem 3 miesiące sertraline 100mg i dosłownie wyłączyła we mnie uczucia, nie potrafie odczuwać szczęścia, zakochać sie, moje libido jest zerowe a mam dopiero 20 lat.


@JesteMlodyGzGdyni: Tak jest. Ale ten stan mija albo przynajmniej się ogranicza. Trzeba wytrwać bo efekt terapetyczny następuje po nim. Jestem dwa lata na 100mg sertraliny i sex mogę codziennie uprawiać bez problemu.

Tak bardzo się boje ze zostanie mi to już na zawsze, że ta