Wpis z mikrobloga

Lubię robić czasem wrist watch checki, bo czasem coś ciekawego się dowiem. Akurat mi wyskoczyła dziś reklama otomoto, no i chłop co wygląda jak Johny Depp xd w którymś kadrze widzę, że ma na łapie czarnego Royal Oaka xd byłem ciekaw co to za homar, bo kiedyś szukałem czegoś w tym stylu i kolorystyce wartego uwagi, no ale to tylko kolejny chinol
Kojarzy ktoś jakieś porządniejsze propozycje w tym stylu poza Balticusem i Maurycym?
#zegarki
Pobierz grey09 - Lubię robić czasem wrist watch checki, bo czasem coś ciekawego się dowiem. A...
źródło: comment_1673280798z8PRF7PZ1FXszCZ6a5ANQy.jpg
  • 14
@Latajacy_baleron: ten Aikon na gumie jest cały z tworzywa, do tego kwarc, a cena z kosmosu, lipa. Z modów rzeczywiście trafiłem na takie Seiko xd ale spoko jakby to był jakiś ciekawy projekt dobrej marki, jak np. Tissot prx, niekoniecznie chamski homar. W każdym razie rozglądam się bardziej dla sportu, nie zamierzam na razie kupować czegoś w tym stylu:p (chociaż chodzi mi po głowie prx, ale muszę go najpierw przymierzyć)
Pobierz grey09 - @Latajacy_baleron: ten Aikon na gumie jest cały z tworzywa, do tego kwarc, a...
źródło: comment_1673345353IhB7kUcIqqVjvvZPK8YGeR.jpg
@grey09: pff jeszcze Chrono, cena pewnie z kosmosu :( No to tak jak mówisz zostaje Ci PRX, jest w wersji Chrono. Ja bym brał zwykłego Aikona na twoim miejscu z drugiej ręki. Chodziło mi o to, że możesz sobie gumowy pasek dokupić do tej wersji co wrzuciłeś. Czarne pokrycie PVD rysuje się po kilku latach jeżeli jest mocno eksploatowane, ja bym olał temat. Jeszcze jest taki psitek.
Pobierz Latajacy_baleron - @grey09: pff jeszcze Chrono, cena pewnie z kosmosu :( No to tak ja...
źródło: comment_1673349247iTPrbCGJnUSOSU7EoQCrfV.jpg