Wpis z mikrobloga

Mój kolejny wpis obrzydzający ten tag jednocześnie samemu będący hipokryzją(bo przecież jak można korzystać z platformy którą się hejtuje BUHAH). #usunkonto zbliża się w moim przypadku szybkimi krokami. Nie jestem osobą świętą. Prawdopodobnie wg 'przekonań' normictwa może nawet i nie ciekawą. Jednak te miejsce jest dla mnie outletem dla mojej samotności. Mam nadzieję że pewne rzeczy w moim życiu pójdą do przodu i będzie mi dane odnaleźć się w rzeczywistości, przedstawiającej się dla mnie w bardziej jaśniejszych barwach.

Nadzieja jest matką głupich, takie jest przysłowie. Ale napewno nie tak głupich jaka jest znacząca liczba prymitywów zaglądających na #przegryw którzy dosłownie żywią się czyjąś krzywdą. Świat jest do bólu przeruchany, a ludzie w nim żyjący potrafią zajść za skóre jak mało kto.

Zachęcam innych którzy mają dość, by uczynili 'exodus' z tego miejsca również kiedy mogą najprędzej. Jednocześnie nie umiem zaoferować innej alternatywy w postaci chociażby założenia serwera DC. Taki pomysł pewnie szybko wyszedłby spod jakiejkolwiek kontroli, a poza tym nie nadaje się do roli 'admina'. Tak czy siak niechciałbym siebie widzieć w tym miejscu w przyszłości. Choćby nawet byłaby to interakcja pod postami o jakiś #!$%@? czy łobrazach beksińskiego czy innych.
Przejde się chyba na #spierdotrip w poszukiwaniu prowiantu.

#przegryw
Pobierz ff99pl - Mój kolejny wpis obrzydzający ten tag jednocześnie samemu będący hipokryzją(...
źródło: comment_1673279863k7Ls7u09L4dWNMm08ckKC4.jpg