Wpis z mikrobloga

@randomex58: może dlatego, że azjatki są mega brzydkie i po przylocie do polski w pół roku wgrają sobie software #p0lka i cię rzucą

A geomaxing do ameryki południowej, gdzie są 10x ładniejsze kobiety niż polka jest bardzo niebezpieczny, ponieważ są tam różne gangi i kartele, które czekają na okazje okradnięcia gringo
wy jeśteście fejk blackpillowcami, możecie mieć żone i dzieci ale wam się poprostu nie chce, i szukacie wymówek, że o moje dzieci podobne do mnie XD, albo że kraj 3 świata.


@randomex58: typie ale ty mylisz redpill z blackpillem

To redpill by nakazał ci jechać do kraju 3 świata i POSTAWIĆ KOBIETĘ NA PIEDESTAŁ, usługiwać jej udając alfa

Jako polak żyje mi się dobrze w polsce i nie będę rzucał cywilizacji
A geomaxing do ameryki południowej, gdzie są 10x ładniejsze kobiety niż polka jest bardzo niebezpieczny, ponieważ są tam różne gangi i kartele, które czekają na okazje okradnięcia gringo


@Pozytywny_gosc: W poprzedniej pracy miałem znajomych, którzy byli z innych krajów i jeden z Kolumbi śmiało mi powiedział, że jeśli chce tam kiedyś przyjechać to muszę trzymać się tylko głównych ulic i centrum miasta. Wszytkie inne miejsca w których pojawi się pojedyńczy gringo
białą, szczupłą kobietę o ładnej twarzy, która jeszcze ma coś w głowie


@CloudSpanner: Panie Mireczku powyzsze wymaganie jest mozliwe do spełnienia dla chadów. Dla Pana mamy kobietę o wyglądzie i nadwadze przeciętnej uzyszkodniczki wykopu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@randomex58: ogólnie to te Azjatki nie są zbyt ładne. Te z bogatszych krajów nie dadzą się tak łatwo poderwać.

Natomiast jest o wiele łatwiej, bo kiedyś byłem w takim kraju i kobiety same zagadywaly ale nie byłem zainteresowany.

Chyba za parę miesięcy znowu będę lecieć akurat.