Wpis z mikrobloga

Dwa razy już przeszedłem, przejdę teraz trzeci. Moja ulubiona gra wszechczasów. 15h błądze sobie po świecie, szukam na ślepo świątyń i koroków, zrobiłem armor bokoblinowy na 24 poziom. No i już czuję, że jestem niezabijalny. Zrobię jeszcze teraz beste dwie najlepsze pod skille, czyli wielbłąda i ptaka, a potem dalej świątyń będę szukał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nintendoswitch
piotrveyner - Dwa razy już przeszedłem, przejdę teraz trzeci. Moja ulubiona gra wszec...

źródło: comment_1673235005FuBsFvXruDx0NIycQtnNXO.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Kryspin013: można i tak, ale nie docenisz scenerii tak jak na TV OLED i AutoHDRze Windowsowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gra wygląda pięknie gdy zachodzi w niej słońce i nadchodzi noc


@rsnbl: praktycznie gram tylko w handheldzie a 4K przy grze nieprojektowanej pod 4K aż tak dużo nie zmienia.

By 4K miało sens, gra musi być odpowiednio wypełniona szczegółami. Ta gra w oryginalne nie działa nawet
  • Odpowiedz
@Kryspin013: można i tak, ale nie docenisz scenerii tak jak na TV OLED i AutoHDRze Windowsowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gra wygląda pięknie gdy zachodzi w niej słońce i nadchodzi noc


@rsnbl: o zobacz mordo, Croc w 4K, nie docenisz scenerii tak jak na TV OLED i AutoHDRze Windowsowym

Kryspin013 - > @Kryspin013: można i tak, ale nie docenisz scenerii tak jak na TV OLED...
  • Odpowiedz
o zobacz mordo, Croc w 4K, nie docenisz scenerii tak jak na TV OLED i AutoHDRze Windowsowym

XD


@Kryspin013: no nie no, bez przesady, do czego porównujemy xd Zelda BOTW na Cemu to nie tylko sama gra, ale też mody graficzne + działa AMD FSR. Serio świetnie wygląda
  • Odpowiedz
Zelda BOTW na Cemu to nie tylko sama gra, ale też mody


@rsnbl: Zelda to gra zaprojektowana na ekran 720p gdzie nawet nie działa w natywnej rozdzielczości. Robiąc z tego 4K praktycznie nic nie zyskujesz. A jeszcze do tego masz gorszą wersję z Wii U XD

Co tam podbijesz do tych 4K? Teksturę terenu i teksturę trawy? xD Jak napisałem wyżej, to ma tyle samo sensu co podbijanie 10-15 letnich gier
  • Odpowiedz
@Kryspin013: jak uważasz, ja tam widzę własnymi oczami ( ͡° ͜ʖ ͡°) A już najbardziej widzę co robi mod FPS++ kiedy mogę korzystać z 120Hz na TV jak człowiek, grając padem DualSense nie tracę też niczego jeśli chodzi o sterowanie
  • Odpowiedz
@Kryspin013: jak uważasz, ja tam widzę własnymi oczami ( ͡° ͜ʖ ͡°) A już najbardziej widzę co robi mod FPS++ kiedy mogę korzystać z 120Hz na TV jak człowiek, grając padem DualSense nie tracę też niczego jeśli chodzi o sterowanie


@rsnbl: No super, ale to dalej nie zmienia nic w kontekście tego, że w gierkę przenośną musisz ogrywać na dużym urządzeniu stacjonarnym. A już nie wspominając
  • Odpowiedz
@Kryspin013: straszne, gram na piracie, ok and? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gierka przenośna? Czyli idąc tym tropem niech cię ręka boska broni pobierać Wiedźmina na Switcha albo Dooma, bo zostały one bazowo zrobione na, podkreślę, NIEPRZENOŚNY SPRZĘT (przypadkiem usunąłeś z uniwersum laptopy i chociażby Steam Decka, ale to tyci szczegół) xD I nie, nic nie muszę, chcę i lubię :) Jesteś trollem, szkoda mi już czasu na
  • Odpowiedz
@Kryspin013: straszne, gram na piracie, ok and? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A nic. Zawsze bawi mnie to spuszczanie się nad TV 4K HDR, komputerem za #!$%@? wie ile a jednocześnie żulenie 50 czy 100 zł na gierkę xD

Gierka przenośna? Czyli idąc tym tropem niech cię ręka boska broni pobierać Wiedźmina na Switcha albo Dooma, bo zostały one bazowo zrobione na, podkreślę, NIEPRZENOŚNY SPRZĘT xD


@rsnbl:
  • Odpowiedz
Fajnie, ale kto pytał? xD


@Kryspin013: wspomniało o tym kilka osób wyżej, ale akurat dosrałeś się do mnie ;)

A nic. Zawsze bawi mnie to spuszczanie się nad TV 4K HDR, komputerem za #!$%@? wie ile a jednocześnie żulenie 50 czy 100 zł na gierkę xD


A ty grasz w 720p na sprzęcie za kafla, a ta sama gra lepiej działa i wygląda na SteamDecku nawet, i co? Mam to w
  • Odpowiedz
@Kryspin013: cry about it, kupił Switcha za kafla i będzie mówił innym co ma robić, już nawet cię nie było stać merytorycznie odpisać i poleciałeś full ad personam, wiedziałem że troll albo dzban ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: cry about it, kupił Switcha za kafla i będzie mówił innym co ma robić, już nawet cię nie było stać merytorycznie odpisać i poleciałeś full ad personam, wiedziałem że troll albo dzban ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rsnbl: merytoryka z twojej strony to nie ogarnięcie pojęcia rozdzielczości, tego, że w sumie to rozciągasz oryginalne tekstury albo nawet, że jak je podmieniasz i tak obiekty mają małą
  • Odpowiedz
@piotrveyner: świetna gra, troche mi przypomniała dzieciństwo, kiedy czekałem tylko aż wrócę ze szkoły i odpalę sobie gierkę. Przy BOTWie miałem tak samo, tylko czekałem aż skończę pracę i odpalę konsolę.
Niestety trudno znaleźć coś co dorównuje tej grze, szczególnie jeśli chodzi o otwarty świat.
Ale może to i dobrze, bo szczerze mówiąc szkoda by mi było "zmarnować" kolejne dziesiątki godzin na jedną grę :p

Super Mario Odyssey, jakieś Pokemony itd
  • Odpowiedz
walenia konia jak to ci się udało gierkę spiracić


@Kryspin013: co? XDDD Ty serio taki głupi jesteś, gdzie dosłownie napisałem jak mam to i to w dupie? Tak, zwalenie konia, jak tak bardzo o tym myślisz to sobie zwal, nic mi do tego. serio jesteś toksycznym dzbanem :)

tak obiekty mają małą ilość polygonów,


Psst https://yuzu-emu.org/entry/yuzu-art/

@piotrveyner: przykre, że przytakujesz takiemu człowiekowi, ostatecznie nic tu po mnie w tym wątku
  • Odpowiedz