Wpis z mikrobloga

Dwa razy już przeszedłem, przejdę teraz trzeci. Moja ulubiona gra wszechczasów. 15h błądze sobie po świecie, szukam na ślepo świątyń i koroków, zrobiłem armor bokoblinowy na 24 poziom. No i już czuję, że jestem niezabijalny. Zrobię jeszcze teraz beste dwie najlepsze pod skille, czyli wielbłąda i ptaka, a potem dalej świątyń będę szukał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nintendoswitch
piotrveyner - Dwa razy już przeszedłem, przejdę teraz trzeci. Moja ulubiona gra wszec...

źródło: comment_1673235005FuBsFvXruDx0NIycQtnNXO.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Nic z tym nie zrobisz, dużo się zmieniło ale dalej króluje mentalność taka, że współdzielenie serwisów streamingowych po 10 osób z obcymi jest okej, emulatory są okej, Adblock jest okej, YT vanced jest okej. Wszystko co cyfrowe ma być za darmo, bo mi się należy, bo ja chcę
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Nic z tym nie zrobisz, dużo się zmieniło ale dalej króluje mentalność taka, że współdzielenie serwisów streamingowych po 10 osób z obcymi jest okej, emulatory są okej, Adblock jest okej, YT vanced jest okej. Wszystko co cyfrowe ma być za darmo, bo mi się należy, bo ja chcę


@piotrveyner: soory ale kilka uwag:

że współdzielenie serwisów streamingowych po 10 osób


Jeśli nie łamie to regulaminu serwisu to w czym
  • Odpowiedz
@Quimeen: oo mam tak samo jak Ty... BOTW kurde mole, to jest gra i tu chodzi bardziej o immersję, o to że faktycznie w tej grze doświadczasz. Najzabawniejsze, że uzyskali to nie grafiką rozumianą jako odtworzenie realnego świata, a bardziej mechaniką, sandboxem i terenem. Odwiedzam dane miejsce drugi raz i mam dokładnie takie same skojarzenia jak w prawdziwym życiu, niby miejsce to samo, wiem jak się odnaleźć, ale coś nowego odkrywasz,
  • Odpowiedz