Wpis z mikrobloga

Jako że jak co edycje niektórym smutnym ludziom, którzy #!$%@? se duzy lvl zaczęło się nudzić i #!$%@? randomowych graczy oczywiscie z mniejszymi levelami, wnioskuje o podniesienie darmowych blessów do 50-60lvl a nawet #!$%@? do 80. Przyjdzie jakiś nowy gracz, padnie od takiego debila na 37lvlu i odechciewa się grać bo pinionszków na blessy nie ma. A do Was zjeby dzialajace na niekorzysc serwera - jak tacy niewyżyci jesteście to torba na łeb i zwalcie se konia miedzy żeberka kaloryfera, a ludziom dajcie grac
#wykopots #mirkots

DARMOWE BLESSY DO 60LV BO DEBILI NIE BRAKUJE

  • TAK, JEBAĆ TYCH ZJEBÓW 78.6% (44)
  • NIE, JESTEM TYM ZJEBEM 21.4% (12)

Oddanych głosów: 56

  • 11
@DzielnyDzielnicowy: przecież temat jest co edycje poruszany i nic nie robione bo administracja to właśnie te jak ich określiłeś "zjeby", server is dedek a następne edycje to będzie takie samo kupsko pogódź się z tym

jak tacy niewyżyci jesteście to torba na łeb i zwalcie se konia miedzy żeberka kaloryfera

btw. wole nie wiedzieć jak na to wpadłeś bo mi by w życiu nie przyszło do głowy xD
@Sinti: Akurat mój wysryw był na podstawie dwóch jegomości z Reborn, ale nie wiem, Mirkotown to duże miasto i 1 stróż prawa nie ogarnie wszystkiego ¯\_(ツ)_/¯ A co do tego sposobu na wyżycie się, nie dziękuj, have fun ( ͡ ͜ʖ ͡)

EDIT: Faktycznie, teraz pokojarzyłem ze jeszcze jeden taki inteligent był i to akurat już z gildii rzułtych, czyli nie ma dla otsa ratunku, jesteśmy