Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy myślicie, że to możliwe, że dwie moje koleżanki mnie znielubiły odkąd znalazłam sobie chłopaka? Są niemiłe i czuje odrzucenie w grupie. Co zrobić z nimi? Odciąć się? Mam jeszcze tylko jedną koleżankę poza nimi i lubi mnie wciąż i mojego chłopa też i mnie wspiera i w ogóle. Dodam, że obie to stare panny które odrzucają chłopa przez to że np. jest nieśmiały. Bez kitu za nieśmiałość typ został #!$%@? skreślony. Albo no drugiego odrzuciła bo niby brzuch miał gruby. Nwm no ja sobie anonka wzięłam i też nieśmiały i no trochę się trzeba było postarać żeby go zdobyć i ogarnąć. Niemiłe są dla mnie odkąd już oficjalnie mam tego chłopaka. Co pogadać z nimi czy odpuścić? #zwiazki #pytanie #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bae1ccbab6bef5c09042f9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 10
RucvhamKolegiByłaExBoOnBył#!$%@?: Zazdroszczą szcześcia, i wiedzą że powoli cie tracą. Musisz poświecić im trochę czasu i nie chwalić sie związkiem (OMATKO W WKONCU KOGOS MAM JEJKU itp.) nie gadac zbytnio o nim itp. W meskim gronie jest doslownie to samo. Mam zonę a przyjaciela stracilem wlasnie z tego powodu powodzenia.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri