Wpis z mikrobloga

Cześć!

Chciałem zapytać o rady odnośnie planowania wyjazdu za granicę na narty/deskę. Wybieram się po raz pierwszy ze znajomymi w góry, myśleliśmy o jakichś stokach w #austria . Chcemy zorganizować sobie wyjazd raczej ekonomiczny i może jest w stanie ktoś doradzić jakie są tanie ośrodki, do których z #krakow dojedziemy jakimś autokarem. Mogą być też #niemcy czy #wlochy, Francja już trochę daleko, bo kiepsko znoszę jazdę autokarem XD A może zna ktoś jakaś spoko wypożyczalnie samochodów żeby auta były już z boxami dachowymi, bo jak sprawdziłem popularne wypożyczalnie to nie były boxy dostępne.

#trip #narciarstwo #snowboard #wycieczka #alpy #gory #alpinizm #samochody #wypozyczalniasamochodow #krakow
  • 11
dzięki wielkie zaraz sprawdzę!


@TheRickestRick: Spoko. A jak masz troce wiecej kasy i beda jeszcze miejsca to jest tam super miejscowa. Wychodzisz z pociagu i idziesz na gondole. Gondola Cie wyciaga na szczyt prosto do hotelu :))

Mysmy nigdy nie nocowali w samym centrum tylko wioska obok. Taka podmiejska kolej kursuje gdzie jak masz kupionego skipasa to nie placisz za bilet. (tak bylo jakis czas temu)
@TheRickestRick może być ciężko zamknąć się poniżej 3k, skipass kupujesz wtedy w regularnej cenie i za 6 dniowy wychodzi koło 1200-1500zl w zależności od ośrodka, a gdzie jeszcze dojazd (wynajem auta?) , nocleg i wyżywienie
@ad1s: patrzyłem na wyszukiwarce wakacyjnychpiratow i jest bardzo dużo ośrodków i terminów gdzieś w poniżej 2k od osoby masz apartament ze skipassem w cenie. Apartamenty przeważnie maja kuchnie/aneks kuchenny i są blisko stoków. Dojazd na 4/5 osób to nie byłby problem gdybyśmy mieli samochód ale akurat nie mamy, więc ewentualnie myślałem o wypożyczeniu albo właśnie autokarze. I dlatego wydaje mi się ze idzie zamknąć to trochę taniej