Wpis z mikrobloga

@L3stko: a mnie bawi że te 10 lat temu typ z takimi włosami stał się pośmiewiskiem internetu a w czasach współczesnych typ z takimi włosami ma miliony fanów. Wartość artystyczna obu panów moim zdaniem stoi na podobnym poziomie stąd porównanie. Baaal u pe***ałaaa
@CzarnyOwiec: ani piosenkarz z niego ciekawy ani showman, przesłuchałem kilka piosenek i nie jestem w stanie dojść do tego co ludziom się w tej twórczości podoba miałkie gówno pod płaszczykiem bycia alternatywnym już jakiś Podsiadło czy Kortez wciągają go dupą a całą otoczkę tego można nazwać co najwyżej błazenadą stąd słuszne porównanie OPa z Roztockim on chociaż robił z siebie błazna nie dorabiając do tego jakiejś misji czy przekazu.
@imargam_2137: @CzarnyOwiec: dokładnie, przy którym poście "co to za typ" sprawdziłem jego Wikipedia. Jego CAŁA kariera opiera się na robieniu tej samej sztuczki w córka to ichhych środowiskach bo szybko się nudzi. Od 12 lat jeździ z konkursu na konkurs, sprzedaje "nostalgie dziecistwa" do za każdym razem nowego jury. W sumie, "coś nowego" więc go wyróżniają a w nagrodę wygrywa promocje.

I tak to się kręci.. aż się dokręcił.do opera