Wpis z mikrobloga

@podomka: Mam podobny (Atomic Savor) kask....
Jest to temat na niezłą #pasta. Jeżeli umiesz bardzo dobrze jeździć (nigdy się nie przewracasz), jeździsz bardzo powoli, tylko w słoneczne dni, gdy temperatura wynosi 3-3.25 stopnia, a śnieg jest zmrożony, do tego twój dzień narciarski wygląda tak, że przyjeżdżasz na stok w godzinach szczytu, stoisz w kolejce godzinę, wyjeżdżasz na górę, robisz 60 zdjęć na ista, po czym gondolą zjeżdżasz na dół i
@podomka: Obecnie jeżdżę w kasku z wizjerem - bo mogę jeździć w okularach. Podoklejałem/poprzerabiałem uszczelki i jest troszkę lepiej z wpadającym śniegiem/wodą. Aczkolwiek najchętniej zamieniłbym to na kask+google, ale nie umiem znaleźć nic pod czym wygodnie mieszczą się okulary :(
@Piotr--K: Widziałem to. Wady: koszt (szkła korekcyjne tanie nie są) i np. podczas przerwy "okulary" są zdejmowane wraz z goglami. Już bardziej skłaniałbym się ku rozwiązaniu @klagu: czyli kask Head Radar, narazie szukam w mojej okolicy aby przymierzyć. Jak nie znajdę to zamówię na allegro i najwyżej zwrócę.
@klagu: @zgon_bo_umar kupiłem Head Radar online bo chce się przesiąść z Gogli Blizzarda OTG (nie polecam tego rozwiązania).

Narazie mogę powiedzieć tylko po przymierzeniu "na sucho", że jest naprawdę dobrze z dociśnięciem gogli do twarzy (w porównaniu do chyba 15 innych modeli które mierzyłem w sklepach).

Magentyczne zamykanie paska pod brodą jest serio genialne. No i naprawdę łatwo można kupić dodatkowe i wymieniać szyby kompletnie bez narzędzi w kilkanaście sekund. Dokupiłem
@podomka: @klagu @zgon_bo_umar

Kask z szybą S2 prezentuje się jak na zdjęciu poniżej :D

Jestem po dwóch dniach jazdy i jestem z niego bardzo zadowolony, jest ogromna poprawa w stosunku do gogli OTG, które miałem wcześniej.

Nie czuć w ogóle ucisku od oprawek (który miałem permanentnie przy normalnych goglach OTG), serio, po kilku minutach w ogóle zapomina się, że ma się założone okulary korekcyjne :D

Podczas szybszej jazdy nie odczuwałem w
Pobierz diwi - @podomka: @klagu @zgonboumar 

Kask z szybą S2 prezentuje się jak na zdjęciu p...
źródło: IMG_4554