Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak najgrubsi covidianie, w tym jeden znany wykopek z tatusiowym bmi, zamiast schudnąć (bo przecież covid jest nagroźniejszy dla otyłych), to ubierali bawełniany amulet i pluli jadem, na zdrowych, szczupłych obywateli?

Jaka to komedia była.

Myślicie, że chociaż trochę schudli? Że chociaż jeden otyły covidianin wziął się za siebie przez ostatnie 3 lata? Czy tylko są groźni w mowie i przez internet, a efekty zerowe?
#koronawirus #bekazlewactwa
Pobierz dziadeq - A pamiętacie jak najgrubsi covidianie, w tym jeden znany wykopek z tatusiow...
źródło: comment_1673119104d8sN5qEyKRKgNF2PWaGuC6.jpg
  • 7
@dziadeq: To nie wszystko. Często w markecie takie grubasy patrzyły krzywo jak nie trzymasz dystansu albo szmaty nie nosisz a sami niedość że ulani to jeszcze piwo i/lub fajki kupowali.
Raz dosyć gruba baba na dworzu w kolejce do kiosku stała w odległości po drugiej stronie chodnika a jak niby moja kolej (bo przecież nie wiem po #!$%@? ona tam stoi xD) to baba podchodzi i się pluje do mnie że
@dziadeq: generalnie to nie lubię takiej zabawy w ""szury miały rację" bo zwykle polega ona na wyławianiu pojedynczych racji a zapominaniu o durnych teoriach
Ale tu masz 100% racji
Jednego palanta z forum o grach pamiętam najbardziej jak to na wszystkich bez masek krzyczał a potem się w innej sytuacji przyznał że waży ponad 120kg... Mnóstwo takich ludzi było
@dziadeq: @Pieniek1991: @Fearaneruial: paradoksalnie te grubasy to był najlepszy dowód poszlakowy, że ta pandemia to bzdura (tzn. owszem jest, ale zupełnie niegroźna w porównaniu z tym jak ją malują). Dlaczego? Bo gdyby ludzie rzeczywiście się tak bali tzn. wirus byłby tak groźny, że zabijałby to by nie wychodzili z domów, chudli jak nienormalni i cali byli posrani, a nie chodzili do sklepu po fajki. Ich zachowanie dowiodło, ze de