Wpis z mikrobloga

@yahoomlody: Jeszcze daleka? :) To, że ma zasięgi nie znaczy, że będzie zarabiał. Na razie krótko go trzyma Friz i Melepeta tańczy jak mu zagra Karolek. Przez rok nie miał współprac bo nie chcieli mu dać. A leasing, mieszkanie i życie samo się nie opłaci. Póki Tromba ma ważną umowę to niech się modli aby zacząć zarabiać jak jeszcze rok temu, bo na razie to on poza Instagramem nigdzie nie zarobi,
@danoneek: dzięki Frizowi, czy swojej nieudolności i brakiem zasięgów? Biznes. Deale dostawał ten, kto generował zasięgi, a zasięgi starej ekipy są...gównianie. Jeśli reklamodawca zażyczył sobie, że chce osiągnąć X wyświetleń, to Friz dąrzył do tego, żeby te wyświetlenia zdobyć w jak najtańszy sposób.
@Redoxx: Przecież Tromby wyświetlenia rok temu oscylowały w granicach średnio koło 500k, więc to tyle samo co Genzie, oni dostawali deale, a Tromba nie. Poza tym o czym my w ogóle dyskutujemy? XD Jaki to ma sens skoro główna dyskusja z mojej strony to to, że Tromba swoimi działaniami zaprzepaścił szansę jaką dostał ;)
@danoneek: miesięcznie też miał te kilkadziesiąt milionów? Na yt nie liczy się skala jednego filmiku wrzucanego raz na 2 tyg. Przecież tam było 10x więcej wyświetleń u Genzie na początku, nie chce mi się sprawdzać, ale było tu kiedyś porównanie, Tromba chyba nawet 2 mln na miesiąc nie miał, gdzie Genzie miało z 10 mln na początku, dobijając potem do 40 mln za miesiąc. Jeszcze jest jeden argument - kontent Tromby
@Redoxx: Ale po co Ty wrzucasz tutaj Genzie? Przecież to się mija z celem. Skoro Tromba wrzucał koło 6 filmów w miesiącu to logiczne, że miał mniej wyświetleń niż Genzie które robiło daily i było 31 filmów. Idąc takim tokiem myślenia nikt poza Genzie nie powinien dostać niczego do reklamowania bo przecież każdy miał małe wyświetlenia w miesiącu przy Genzie.
@danoneek: no i tak było. Do tego:

kontent Tromby stał się kompletnie nieprzyjazny dzieciom w poprzednim roku, zaczynając od #!$%@? w każdym zdaniu, przez udział w freakach, a większość reklam Genzie miało targetowane na dzieci.


Więc reklamodawcy mieli prawo przy podpisywaniu kontraktu wymagać, żeby to głównie Genzie dostawało reklamy. Więcej wyświetleń + bardziej "przyjemny" słup reklamowy = profit. Jakbym ja coś chciał reklamować, to moim głównym wymaganiem byłoby wykorzystanie kanały Genzie.